Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opc tampon panjur vs

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opc tampon panjur vs

Arkadaşlar bu OPC ıle ılgılı tamponları ön panjuru vs dış görünüşle alakadar olan parçaları nereden temin edebiliriz ve fiyatı nedir acaba ?
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Ynt: Opc tampon panjur vs

2.el mi sıfır mı? sıfır için yetkili servis ihihi çıkan tamponları iade edersen bir aralar 7-8bin'e opc'leri veriyorlardı.
    InsigniaTEAM

Yorum

2 tamponmu 7-8 bın yahu 2 ay tampona çalıştım desem gülerler bana muhaha Ben ana tamponları boyatıp kaldırmayı düşünüyordum . Bizim kendi orjinal tamponlarımız ne kadar ki yahu opc dıyemı bunlar pahalı boyle
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

sadece 2 tampon değilde yan marşpiyeller ve spoiler dahil olması lazım. kendi tamponlarını iade etmeden de 10-13 bin arası fiyatlar gördüm ben farklı bayilerden
        InsigniaTEAM

Yorum

Boşver ömür 19' luk jantları al yeter karakartala...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
            Boşver ömür 19' luk jantları al yeter karakartala...
            jantlar benım hosuma gıtmeye basladı. Zaten gidiyorduda 19 ları gorunce hosuma gıtmemeye basladı Kuş kafası mıcırlı asfaltsız bır sehıre tasınırsam o zaman alıcam 19 jantları

Orjınal ön tampona bır fıyat alayım ben üstündekınıde boyatayım taş izi arttıkca değiş tokuş kullanırım barı

Yorum

jantlar 18" kalacaksa OPC tampon düşünme bence abi
              InsigniaTEAM

Yorum

Tamponu sök boyat tak ne kadar sürerki boyat gitsin...
                Tampon zaten plastik maşallahı var mesir macunu gibi uzuyo...

Jant olayı muallakta...
                19 gördüğüm zaman içim gitmiyo değil..
                Fatih abi(Facomx) nin 19 luklar iyidi baya..Farklı bir lastik vardı.Daha ince yanak..
                Bazende bizim 18 lik daha yırtıcı geliyo..Aman gerek yok diyom.
                Aslında hayalim buda...

Buda 2400 euro civarı lastikler dahil..
                Opel Odak ta satıyolar..

Yorum

Serviste yaparlar herhalde bu boyayı da kaça yaparlar . Adam tampon fiyatına işçilik koyar sımdı Bu tampon meselesnden kurtulmazsam cıddı cıddı satmayı dusunuyorum gidip beyaz 19 jant flexrıde alacam

Yorum

Beyaz alcaksan çeyizi bana hibe edebilirsin..
                    Mirror Deep gloss falan hayal mahsulu olur biliyosun.
                    Beyaz gördükçe kendimi Arabistan da gibi hissediyorum...

Kaskodan yaptır hasarsızlık falan umrumda olmaz walla 5 senedir kaskoya para veriyom..1 kaza var sadece Şükür...
                    Hasarsızlık bozulmasın diye kırk dereden su getiriyoz...
                    SOnra gidiyoz arabayı satıyoz buda başka bi film yaa...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                      2 tamponmu 7-8 bın yahu 2 ay tampona çalıştım desem gülerler bana muhaha Ben ana tamponları boyatıp kaldırmayı düşünüyordum . Bizim kendi orjinal tamponlarımız ne kadar ki yahu opc dıyemı bunlar pahalı boyle

2 ayda kazanıyorsan bence hiç durma hemen yaptır ömürcüm ankarada siyahı gördüm canlı canlı süperdi beyazdan daha iyi
                      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Maaşı tampona verirsek afl farlarını yalayarakmı karın doyuracagız abı

Bu arada beyaz tamamen 2 mayıs şakası Allah korusun astar arabaya bınılırmı ya bıraz boya olacak arabanın ustunde

Yorum

Hazırdaki paralardan yersin kardeşim yada opc insignianın karşısına gecer zeytin peynir yesen kebap gibi gelir adama şaka bir yana iyi para 10.000 aşşagı cıkmıyor ben kıyamadım açıkcası
                          2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                          2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

dostum satılık bölümünde benim opc panjur var çiziksiz incele istersen.tamam dersen fiyat konusunu konuşuruz, düşünürsen birde bağaj spoileri var orjinal hiç kullanılmamış siyah renk.

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2474.0

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Opc body-kit 7.000 civari olsa yapilir ama 10.000 tl gibi bi rakam bence cok..
                              ..................

Yorum

İşleniyor...
                              X