Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.0 CDTİ 130 BG CHİP TAKTIKTAN SONRA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.0 CDTİ 130 BG CHİP TAKTIKTAN SONRA

arkadaşlar gecen ay arabama bir modül(chip) takmıştım araba 166 bg oldu diye biliyorum modülü takmadan önce yani 130 bg iken arabam 100 km şehirler arası 140 km hızlan tam 6.9 lt yakıyordu .dün istanbula gittim orada yine aynı yolda 140 km hızla göstergem tam 5.8 lt yazdı buda demek oluyorki 1 lt tasarruf etmişim ihihi ihihi ihihi acaba 140 km giden 160 bg insignialardamı bu verileri yakalıyor merak ettim mozotun 3,650 tl oldugunu varsayarsak 0,211 tl km yakıyor maşallah deyin nazar deymesin arkadaşlar
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Ynt: 2.0 CDTİ 130 BG CHİP TAKTIKTAN SONRA

Nazar deymesin...

Ama aman kimse duymasın. Özellikle hükümet kanadından .
    Bunlar sarfiyatı azaltıp tasarruf yaratıyorlar deyip, zam yapmasınlar. Malum zam için bahane çok bizde.
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Çok iyi bence. Dün memleketten Adana ya ortalama tüketimi sıfırlayarak geldik.Öncesinde şehir içi 10-15 km ve şehirler arası 140-150 kmh de ve sürekli devirli kullanarak 10.6 litre yaktı Sizin benzinliler bile bizimkinden az yakıyor heralde
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Soru bana ise
        ben 140 ile gitmiyorum ))o yüzden 8.0 lt/100 km yakıyor
        sakin kullanımda 100 110 gibi 5.5 lt )
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezx
          arkadaşlar gecen ay arabama bir modül(chip) takmıştım araba 166 bg oldu diye biliyorum modülü takmadan önce yani 130 bg iken arabam 100 km şehirler arası 140 km hızlan tam 6.9 lt yakıyordu .dün istanbula gittim orada yine aynı yolda 140 km hızla göstergem tam 5.8 lt yazdı buda demek oluyorki 1 lt tasarruf etmişim ihihi ihihi ihihi acaba 140 km giden 160 bg insignialardamı bu verileri yakalıyor merak ettim mozotun 3,650 tl oldugunu varsayarsak 0,211 tl km yakıyor maşallah deyin nazar deymesin arkadaşlar

maşallah....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
            Soru bana ise
            sufy hocam benim için 140 km git de bi bakalım ne kaçla gidiyonda 8 yakıyor 200 mu yoksa hani 160 bg ya seninki o bakımdan 180 bg hiç yazmıyorum zaten
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
              Nazar deymesin...

Ama aman kimse duymasın. Özellikle hükümet kanadından .
              Bunlar sarfiyatı azaltıp tasarruf yaratıyorlar deyip, zam yapmasınlar. Malum zam için bahane çok bizde.
              mehmet bey size katılıyorum aman kimse duymasın valla yarın okuruz gazetelerde 5 lt yakan şukadar 6lt yakan bukadar diye

Yorum

Arkadaşım allah kaza bela vermesin chip den bahsedermisin markası fiyatı hakkında ayrıca hızlanma ve son süratte degişme oldumu
                OPEL İNSİGNİA 2.0CDTİ OTOMATİK EDİTİON ELEGANCE P.

Yorum

amin hepimize bu lik e tıklarsan burada yazmıştım http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=2512.0
                  Orjinal yazı sahibi: kutluahmet
                  Arkadaşım allah kaza bela vermesin chip den bahsedermisin markası fiyatı hakkında ayrıca hızlanma ve son süratte degişme oldumu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezx
                    Orjinal yazı sahibi: Sufy
                    Soru bana ise
                    sufy hocam benim için 140 km git de bi bakalım ne kaçla gidiyonda 8 yakıyor 200 mu yoksa hani 160 bg ya seninki o bakımdan 180 bg hiç yazmıyorum zaten
                    Denerim..
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

İşleniyor...
                    X