Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.0 CDTI 130 BG CHIP UYGULAMASI( 166BG )

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.0 CDTI 130 BG CHIP UYGULAMASI( 166BG )

Nihayet arabama chip uygulamasını yaptım arkadaslar race chip adı altında bir modül yani aracın beynine yazılım değilde araya bu modulü koyuyorlar bu modülde arabanım beynine komut veriyor.montajı cok kolay arabanın motora giden kablosunu cıkarıyorsun o kabloyu bu modüle takıyorsun modulden gelen kabloyuda motorun soketine takıyordun yani arada bu modul köprü görevi görüyor.araba 166 bg 360 tork oldu alt devirleri kesinlikle cok değişti ara hızlanmalarıda iyi oldu yanlız üst devirlere cıkıldıkca cok bir sey değişmedi gibi geldi bana ama bununda sebebi dizel olması cunkü dizellerde devir 3500 devirlerden sonra yığılmaya başlaması normal diye biliyorum.neden yazılım yaptırmadın dersenizde bu aparadı istediğim zaman cıkarabiliyorum yarın başka araba aldığımda bu modulü başka arabadada kullanabiliyorum yapmam gereken 2000 cc olması ve takılacak arabanın modeline uygun kabloları 150 tl karşılığında almak olacak.bu uygulamayı şiddetle tavziye ediyorum.
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Ynt: 2000CC CDTI 130 BG CHIP UYGULAMASI( 166BG )

ben önceki arabam focus tdci de kullandım buna benzer bir modül (powerbox).70 000 km bir sorun yaşamadım .hayırlı olsun

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

hayırlı olsun, 160larla yürümek lazım fark o zaman ortaya çıkar yourock
      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

ben chip uygulaması hakkında birşeyler duydum bugün serviste yaklasık 1 sene sorunsuzmuş sonrasında motorda yıpranmaya yol açıyomuş birde egzosdan sıyah duman atıyormuş söylenenler bunlar ne kadar doğrudur bilemiyorum tabi
        2011 beyaz insignia 2.0 130 hp edition elegance+sunroof+cyclone

Yorum

Hayırlı olsun Dyno verilerini paylaşabilirmisiniz öncesi ve sonrası

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sıyah duman olayı dogru onu bılıyorum ama o dumanda cok zorlamada oluo

Yorum

ÖNCESİ 300Nm SONRASI 369 NM
              ÖNCESİ 131 PS SONRASI 166 PS
              Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Hayırlı olsun Dyno verilerini paylaşabilirmisiniz öncesi ve sonrası
              DUMAN İŞİ İÇİNDE DAHA BİR BİLGİM YOK AMA ONADA DİKKAT EDERİM
              HANGİ CHİP İ TAKARSANIZ TAKIN SPOR KULLANIMDA ARABANIN MOTORU ZARAR GÖRÜR NEDENİ İSE ÜRETİCİ FİRMA BENİM ARABAM 300 000 KM 400 000 KM SORUNSUZ GİTSİN DİYE BU GÜÇLERİ ARABALARA YÜKLÜYORLAR SEN BU ÜRETİCİNİN BU GÜÇLERİNİ BEĞENMİYORSUN VE CHİP YAZILIM UYGULAMASI YAPIYORSUN O YÜZDEN BU UYGULAMA % 10 BİLE OLSA MOTORUN YIPRANMASINI HIZLANDIRIYORDUR KANATİMCE
              insigniaT KULLANICI ARKADASIM BENCEDE BU 160 BG LE DENEMEK LAZIM BU ARABAYI oleyy
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Sufy hocam Düzceden çok geçiyor bir gün denersiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Sufy hocam Düzceden çok geçiyor bir gün denersiniz.
                  havalar ısınacak . düzceye tavuk çiftliğine uğrayacağım deneriz o zaman ..
                  sizin taktığınızı ben focusta 4 sene kullandım . rail basıncına gelen sinyali değiştirerek railin daha erken sürede basınca ulaşmasını sağlıyor.. enjektörler uzun kullanımda belli bir oranda zarar görüyor... en güzeli chip tunning bütün değerleri belirli oranda artırdığınız için daha az oranda zarar görüyorsunuz.. bunun tek avantajı sök tak parça elinde kalıyor..
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

inşaallah herzaman beklerim sufy hocam ama ben burada bi 160 bg deneyim gizlice baktımki olmuyor hocam yarışa ne gerek var gönüller bir olsun derim :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezx
                      inşaallah herzaman beklerim sufy hocam ama ben burada bi 160 bg deneyim gizlice baktımki olmuyor hocam yarışa ne gerek var gönüller bir olsun derim :-)
                      sen biraz alış arabaya .ben geldiğimde arabaları değişir bakarız gidişine filan )
                      (benim araç manuel vites
                      162. hp 386 nm tork
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

Hayırlı olsun. Umarım iyi günlerde kullanırsınız.
                        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

HOCAM OZAMAN YARIŞA NE GEREK VAR GÖNÜLLER BİR OLSUN DEDİM BİLE 2000 CDTİ MANUEL VARMI YAA oleyy
                          Orjinal yazı sahibi: Sufy
                          Orjinal yazı sahibi: emrezx
                          sen biraz alış arabaya .ben geldiğimde arabaları değişir bakarız gidişine filan )
                          (benim araç manuel vites
                          162. hp 386 nm tork

Yorum

Özel Siparişle geldi Sufy beye özellikle bekledi .

Yorum

İşleniyor...
                            X