Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPC sinyal çerçevesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: OPC sinyal çerçevesi

Yanlış anlamayın form da verilen fiyatlar gerçekten yüksek odak dynamics de 98 TL teki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pasammm
      Yanlış anlamayın form da verilen fiyatlar gerçekten yüksek odak dynamics de 98 TL teki
      Odak Dynamics sayfasında görüp aradım yok dediler.
      Çağrı formda yazmış Çiftine 700 tl üzeri fiyat istiyor.
      istersen bi görüş,Ben aldığım fiyattan memnunum benim için sorun değil.
      zevkin pazarlığını olmaz diye düşünüyorum.Eğerki Odak Dynamics,i aradığımda elimizde yok,ama isterseniz getirtebiliriz şu fiyat deselerdi yine alırdım.
      Evet fiyat çok pahalı.Ama araçlarımıza değişik bir güzellik kattığını düşünüyorum.Bence değer.
      1.6 TURBO 180 bg. The Roket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pasammm
        o fiyatlar mazide kaldı
        InsigniaTEAM

Yorum

700 TL ciddi derecede lüzumsuz ve haketmediği bir eder. Bu fahişlikten faydalanacak birebirciler ve ucuz yollu çözümler elbet bulunacaktır. ben şahsen 700 TL ye aracıma başka güzellikler yaparım. tanesi yüz liradan 200 tl yine alınabilir bir rakam ama 700 nedir arkadaş.. alt tarafı sinyal çerçevesi. bakalım hayırlısı.
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Gecen sene Nisan gibi çiftine 150 tl verince dedim neki bu bu kadar pahalı..)) bizim sirius mehmet hoca güldü 150 yi duyunca.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

corsa opc oluyormu? Alternatif olarak düşünülebilirmi?
              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

100 lira bile o çerçeveye çok, 700 lira ne demek ya, o paraya çerçevenin altındaki çamurlukları alırsın.

Yorum

Corsa opc nin zaten.. insignia da böyle bir cerceve yok.. birebir uyumlu

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                  X