Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA 1.6 Turbo 220 HP

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İNSİGNİA 1.6 Turbo 220 HP

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1447523/detay/ sistem hakkındaki Görüşleriniz?
    '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
    '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Ynt: İNSİGNİA 1.6 Turbo 220 HP

denemek gerek.... ama verebiliceği olumsuzluklarıda düşünmek gerek, ancak araçlarımızın garantisi bittikten sonra denenebilir....

Yorum

+40 HP :P peki torku ne kadar olacak aracın..? valla yeni aracımı alayım garantisi biter bitmez böyle birşey düşünürüm

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

kendi sayfalarında 999 tlye satıyorlar. Sahibindeki ilan göstermelik bir ilan diye düşünüyorum. Zaten 179€' ya Almanya da üretici firmanın sitesinde bile yok.

999 tl buna verileceğine yazılım işine girmek daha mantıklı çünkü bu parça ecudan gelen sinyalleri değiştiriyor sadece (piggy back) ve çok da sağlıklı bir uygulama olacağını düşünmüyorum

Yorum

Daha önce benzer konular konuşuldu, hem dizellerde hem de turbo benzinlilerde lütfen box tipi ürünlerden uzak durun. zaten orda kendisi yazıyor ECU yu kandırıyor diye.

Yorum

inanmak basarmanın yarısıdır

Yorum

ben 2ccdizelle yaptırdım 160tan 210 oldu çokta güzel oldu hiçbir sıkıntısı yok şuanlık ama benım dırek beyıne yükleme yapıldı

Yorum

yakıt aynı hiçbir fark yok düşer dedima yalan düşme falan olmadı ama spor modda gibi araba her zaman az dokunuşlarında çok seri eskıden araç 235ten fazlasını yapmazdı şimdi 245 gördün rampa aşya eskıden onuda yapmıyodu

Yorum

sen araçı dynoda test ettırdınmı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34JOM39
                    yakıt aynı hiçbir fark yok düşer dedima yalan düşme falan olmadı ama spor modda gibi araba her zaman az dokunuşlarında çok seri eskıden araç 235ten fazlasını yapmazdı şimdi 245 gördün rampa aşya eskıden onuda yapmıyodu
                    Aracınızın Km nedir ?

Stock insignia ile 5 vites te araçta 4 kişi ve klima açıkken ve düz yolda 250 yapılabiliyor ?

Ya siz alt viteslerde doğru zamanda geçiş yapmıyorsunuz yada siz fazla basmıyorsunuz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

2bin dizel 160lik sport paket otomatik bence basmayla alakası yok çünkü okadar giyo daha önce bende benzinlisi vardı turba o 250 çok rahat görüyordu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 34JOM39
                        2bin dizel 160lik sport paket otomatik bence basmayla alakası yok çünkü okadar giyo daha önce bende benzinlisi vardı turba o 250 çok rahat görüyordu
                        dizellerde gaz kesici mevcut motor ömrünü dana fazla uzatmak için arkadaşın dediği doğru benzinli kadar yüksek süratlere cıkmaması normal...

Yorum

birde biz 7500 devirlere kadar cıkarken dizel araclar bu devirlere kadar zorlanması tehlikeli 6000 - 6500 arasına kadar sınır koyuyorlar çoğu dizelde...

Yorum

Abi dizeller tas çatlasın 4750 devir çeviriyor benim aracım 7000 devirde elektronik kesiciye girdi. Gecen Çeşme otobanında 5. vites 6700 devirde 240 km hızı gördüm çok zevkliydi

Yorum

4 500 son deyır ben chıple açtırdım kesiciyi en son araç 240 lara çıkıyor başkada gitmiyor zaten ama benzılı oyle deyıldı 255gördüm zamanları bılıyorum ankara otobanında

Yorum

İşleniyor...
                              X