Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Folyo Kaplanmış Insignia (Fotoğraf)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Folyo Kaplanmış Insignia (Fotoğraf)

Ben elimde olsa full zımpara yapıp tekrar polishle girişeceğim adam matlaştırmış Allah korusun matlık göstermesin

buyrun örneği plish

2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

bunu bilimyorum yapmasının sebebi fabrika cıkıslı rahatsız adam portakal kabuğu deseni cok vardır E90 E92 lerde rahatsız edicidir .girismis kurtulmus , ben olsam bende yaparmıydım hayır

Yorum

ben acımam valla yaparım yatay panellere sag sol dıkeylere yukarı asagı wax surecek kadar ınce dusunuyorsak bunu yapmak lazım bu yapılan işe saygıdır haydı kızlar zımparaya baba beni mıke phellpsın detaılıng sınıfına gonder
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

2. fotoda aracın jantları niye farklı , benimde o dikkatimi çekti....

Ben kaplamaya karşı değilim , ama mat siyah yerine mat çelik grisi daha kaliteli bir hava veriyor araçlara..
          2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

araba icerde askıda kalıyor jantlar sökülüp temizleniyor gecici olarak bunu takmıslar cekim yapmak icin

Yorum

İşleniyor...
            X