Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 2.0 CDTİ chip

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 2.0 CDTİ chip

Herkese selamlar.Ben Antalya'dan Serkan.Aranıza yeni katıldım.2011 model 2.0 130 Hp CDTİ insignia aracım için chip yada yazılım yükletmeyi düşünüyorum.Forumlarda bazı bilgiler gördüm ancak bu konuda kafam biraz karıştı.Sizce bu tip bir uygulamaların avantaj yada dezavantajları nelerdir? Özellikle aracın garanti dışında kalma kalmama durumunu öğrenmekistiyorum.Bilgisi yada tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Ynt: İnsignia 2.0 CDTİ chip

öncelikle hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun, suan için yazılımların avantajı yada dezavantajı konusunda pek bi bilgi yok, avantajı tabiki var, bu da extra güç vermekte araclarımıza ama daha 130luga chıp taktıtran yok sanırım, bence biraz daha bekle derim, ayrıca servis chıp takıldıgını anlarsa ve motorla ılgılı herhangıbır sotrun cıkarsa tabıkı arac garantı dısı kalır....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ssa07
      Herkese selamlar.Ben Antalya'dan Serkan.Aranıza yeni katıldım.2011 model 2.0 130 Hp CDTİ insignia aracım için chip yada yazılım yükletmeyi düşünüyorum.Forumlarda bazı bilgiler gördüm ancak bu konuda kafam biraz karıştı.Sizce bu tip bir uygulamaların avantaj yada dezavantajları nelerdir? Özellikle aracın garanti dışında kalma kalmama durumunu öğrenmekistiyorum.Bilgisi yada tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
      hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun.. kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız forum düzeni açısından daha etik olur buyrun linki;

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

welcome
        Aracınızı güle güle kullanın aracta güç artışı 2 şekilde oluır
        1-powerbox denilen kutularla
        2-chip tunning aracın beynine yazıl atmak suretiyle
        poewerbox kutular analog ve digital olmak üzere 2 çeşit uyuglam yeri o9larakta hem rail basıncına etki eden hemde turboya etki eden bir çeşidi
        ve sadece rail basıncına etki eden kutu olmak üzere güç verirler

powerboxların avantajı sök tak olduğu için ekonomik alın başka aynı özelliklerde araçlara uygulayın.. yazılım sadece sizin arabanıza ..
        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
        [center]

Yorum

Powerbox ve racechip gibi uygulamaların belli oranda güç artırımlarının olduğu ama beyine yapılan müdahale kadar etkili olmadığı bir gerçek. Eğer gerçekten sağlam ve sorunsuz bir işlem istiyor iseniz. İstanbulda Mehmet Gazihan (Megachips) e mutlaka uğramalısınız. 130HP aracı 180HP olarak size teslim edecektir. Daha geçen ay 2 tane 130luk insignia 180 olarak chiplenmiş. Siyah duman olayında ise garantili iş yapar. Belki bu arkadaştan başka yapan yerlerde var fakat beim bildiğim ve özellikle dizel motorları chiplemek + diğer işlemlerde bu arkadaş çok iyi. Başınız ağrımaz.
          2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
          2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

benden bi link daha http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4174.0
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

welcome Araciniz hayirli olsun. Emre arkadasimiz kullaniyor bildigimiz kadariyla memnun. Bu arada garanti konusunda servis yazilim kullandiginizi tespit ederse garanti disi kalir o bolum. Servisin anlamasi icin beyni acip bakmasi lazim yada dyno uzerinde test etmesi lazim.

Yorum

welcome welcome aramiza hosgeldin.yen acinii gule gule kullanin. 130 luklara yonelik daha cok bir ilgi yok ancak motor ayni tip motor oldug icin bizim diger dizellere yapilqn yazilimlar sizin icinde iyi olacaktir.su ana kadar benzinli dizel yazilim atilan araclarda hicbir soruna rastlamadik.ancak arainiz daha yeni belki bzim gibi biraz bekleyip garanti sonunda boyle birsey yaparsaniz daha rahat olacaktir.saygilar sevgiler.bu arada kendinizi tanisma sayfasinda tanitirsanz bircok uyemiz sizi tanimis olur ve rahat bir koordinasyon olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                  welcome Araciniz hayirli olsun. Emre arkadasimiz kullaniyor bildigimiz kadariyla memnun. Bu arada garanti konusunda servis yazilim kullandiginizi tespit ederse garanti disi kalir o bolum. Servisin anlamasi icin beyni acip bakmasi lazim yada dyno uzerinde test etmesi lazim.
                  dynoya baglamaya gerek yok arabayı kullansa anlar zaten :-)
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                  X