Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 Cosmo için Sport paket egzoz ucu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

izmirrrrrrr

Yorum

Herkese merhaba.Bende çift egzos uygulaması yaptırmak istiyorum.Bugün odak dynamics den fiyat aldım fakat Samsun'da yaşadığım için İstanbul'a yolum düştüğünde yaptıracağım.Dikkat etmemiz gereken birşey var mı bu uygulamada?Forum üyelerimize bir indirim yapılıyor mu?
      İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Günceldir tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?
        İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Cagri Bey siz odakta bu modifiye isleriyle mi mesgulsunuz ? Insallah 2 hafta sonra gelecegim hem sizinle tanismak hemde aracima neler yaoabilir diye görüsmek isterim . Tabi insigniateam sayesinde :-)

Yorum

Cagri Bey siz odakta bu modifiye isleriyle mi mesgulsunuz ? Insallah 2 hafta sonra gelecegim hem sizinle tanismak hemde aracima neler yaoabilir diye görüsmek isterim . Tabi insigniateam sayesinde :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
              Dizelde son susturucu yok sadece orta susturucu var. İkinci çıkış için orta susturucudan boru çekiliyor. Benzinlideki gibi sadece uçlar değişmiyor yani.
              Peki dez avantaji var mi ? Ses artiyor mu ? Iki tarafada egzos aktif edilse ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Peki dez avantaji var mi ? Ses artiyor mu ? Iki tarafada egzos aktif edilse ?
                Aracım benzinli olduğu için kendim tecrübe etmedim ama bildiğim kadarıyla bir sıkıntısı yok. Sesi bilmiyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Askerdeyim şuan
                  InsigniaTEAM

Yorum

Bende de 1.6 cdti sport paket var ve çift çıkış egzos yaptırmak istiyorum. Ancak seste artış olur mu? Garanti ile ilgili sıkıntı olur mu? cagri bey hayırlı teskereler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Askerdeyim şuan
                      Çağrı naber ya...Iyimisin...

Yorum

Herhangi bir ses çıkarma olayı gibi sıkıntısı yok. Benim aracımda 1.6cdti ve 2 uçta aktif şekilde bağlı. Sadece ilk yaptırıdığımda ucu biraz kötü kestikleri için ıslık sesi çıkartıyordu. Daha sonra daha tecrübeli bir egzozcuda düzeltirdim ve görüldüğü üzere bir sıkıntısı olmadan kullanıyorum.

Yorum

Güzel görünüyor...Ben de düşünmüyor değilim....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                            Güzel görünüyor...Ben de düşünmüyor değilim....
                            ben egzozlarıda değiştirdim fakat orta seviye aldım bunun daha büyüğü biraz apaçi kaçardı gibi

Yorum

Tam kararın da olmuş...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Askerdeyim şuan
                                Hayirli tezkereler Allah kolaylik versin insallah.

Yorum

İşleniyor...
                                X