Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Balık Sırtı Anten Yardım..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Balık Sırtı Anten Yardım..

Balık Sırtı Anten Nerden Bulabilirz Ve Fiyatı Nedir ? hiho

Ynt: Balık Sırtı Anten Yardım..

Ben opel servisinden sormultum. 115 TL gibi bir fiyat vermişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. tabi takmak için tavan döşemesini sökmeleri gerekiyormuş. Korktum ve şimdilik askıya aldım... 115 in içinde işçilik yoktur herhalde. Birde çıkmacılara bakmak lazım 60-70 TL ye bulunur diye düşünüyorum...
    2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

tavanı sökmeleri uğraştırır ya

Yorum

işçilikle beraber 330 tl civarı

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Kusura bakmayın ama milletin araçlarındaki antenden alıp veremediği nedir anlamış değilim.Zaten yakışan kibar bi anten koymuş adamlar ne gerek var oynamaya.Neymiş Balık sırtı..pff gereksiz masraf.

Yorum

Sadece görüntü için değil ki.Branda kulanan arkadaşlar için normal anten sıkıntı.Kırılma, kopma, eğilmeler olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
              Kusura bakmayın ama milletin araçlarındaki antenden alıp veremediği nedir anlamış değilim.Zaten yakışan kibar bi anten koymuş adamlar ne gerek var oynamaya.Neymiş Balık sırtı..pff gereksiz masraf.
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Bu adama Ne Denirki şmdi

Yorum

herkesi kendi haline bırakın boşverin, herkesin zevki kendine, isteyen istediğini yaptırabilir, buna herkes yorumda yapabilir, neyse ergin bu işlemi servis 350 lira civarı bi rakamla yapıyor, tabi tavan döşemesini biraz kastırmaları gerekiyor arka taraftan, ben tavanıma folyo yaptırıken bu anten sükülmesi gerekiyordu, tavan içinde bitane vidası var onu sökmek gerekiyor, arka camın ordan tavana anahtar gırecek şekilde kastırıyolar, çok kastırırlarsa tavanın deforme, sarkma ihtimalide var....

Yorum

Valla Bilmiyorum Yaptırmayıp daha Kısa bi Anten de Alabilirm Şimdi Erdemir Oto Aradı Arabanızı Bi sıkıntı olmazsa saat 9 da teslim edebilirz dediler.. şmdi internetten bakıyorumda erdemirlerden gelen şikayetlerin haddi hesabı yok neyse allahın izniyle bugün çıksında araç artık erdemirlere bidaha uğrayan adam değil..

Yorum

hayırlısı... cam filmi ve tavan kaplamayı yaptırmanı öncelikle tavsiye ederim, anteni dediğin gibi kısada taktırbilirsin....

Yorum

Direk Pratik Otoya Gidicem Yarın zatende .. Diyorumki Aynalarıda Siyah Yapiyimmi?

Yorum

fiyat için görüştünmü ergin, ben kanka oldum pratik otoyla, azda olsa indirim yaptırabilirdim, aynalarıda yaptır beğenmezsen hemen söktürürsün, yarın kaçta gitcen oraya...

Yorum

Yarın akşam 6.7 arası büyük ihtmal giderim.. Stopları karartıcam .. Tavanı kaplatıcam .. Film Yaptırıcam .. Zaten Film Yaptırana Aynalar Hediye Dedi .. Sen fiyatta bi Oynama yapabliyosan yardmını beklerm clapclap

Yorum

Yalnız Şu Tavan Kaplama İşine bi Türlü Aklım Yatmıyo Pek yakıştıramıyorum ya . Zaten Bizdeki Jantı Beğenemedim gitti Bi türlü benim jantta seninkinden beğenemedim ya diğer 7 kolluyu daha çok beğenmştm babam bnu aldı

Yorum

İşleniyor...
                              X