Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araca Özel Dikim Deri Kılıf Uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Araca Özel Dikim Deri Kılıf Uygulaması

Güzel yorumlarınız için herkese teşekkürler.
    Fiyatı 700TL
    Terleme konusuna gelince kısa mesafelerde sıkıntı olmuyor uzun mesafelerde deneme şansım olmadı

Yorum

Güle güle kullanın, hazır yapılıyorken ısıtma-soğutma sistemi entegre edebilirdiniz. Haricen satılan çeşitli ürünler mevcut.

Yorum

Güzel olmuş güle güle kullanın,

Sanırım bu komple kaplama değil, başlıkta da yazdığınız gibi orjinal döşemnin üzerine geçirilen kılıf. Eğer öyle ise bir kılıf için bence çok fazla ödemişsiniz. Normal kılıflar 150-200tl aralığında. Size özel dikim (işçilik) ve malzeme eklentii olsa olsa 200 - 250 tl olsun, toplam 400-450TL makul bir fiyat olurmuş

Şahsen 700TL verecek olsam üzerne biraz daha koyar, kılıf değil komple kaplama yaptırıdım.

Tabii zevk ve tercih meselesi. İyi günlerde kullanmanız dileği ile

Yorum

Arka koltuk emniyet kemerlerinin olduğu bölge çok güzel durmamış bence.Bardaklık ve arka kafa dayama yerleri köşelerindede kenar çizgileri düzgün durmuyor.Arka koltuk oturma yeri ön koltuklar güzel duruyor.
          2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın
            Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

Bu şekilkde özel dikim kullanarak araçtaki sert plastikleri kaplayarak hem çıtırtıların önüne geçilebiliyor hem de araca lüks havası katılabiliyor. Ben mesela öyle bir şey düşünüyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Güzel yorumlarınız için herkese teşekkürler. Kılıf yaptırmamın nedeni istediğim zaman orjinal e dönebilmek. Döşeme yapılsaydı daha güzel durabilir di fakat hem pahalı hemde geriye dönüş yok. Birde döşeme olsa idi kapı lardaki kumaşlar da katlanacak ve koltuğa dikilecek idi şuan araca özel dikim olduğundan çok kılıfmış havası vermiyor bu benim görüşüm kapılarda sonradan kaplanabilir. Tabi herkesin fikrine saygı duyuyorum bu benim görüşüm değerli arkadaşlar.

Yorum

İşleniyor...
                X