Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Edition donanıma mercekli far uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Edition donanıma mercekli far uygulaması

Utku abi salı günü yani dün gittim. Ampulu takmadılar. Nöbetçi personel vardı sadece, bana verin ben takayım dedim. Aksesuar bölümümz kilitli dediler. Bende boynu bükük eve döndüm.

Yorum

Ya Ersinim ben sana 1 mayısta gitme dedim ya sen beni anlamadın mı?????tabii ki o gün sadece nöbetçi vardı...Bugun yarın git halletsinler

Yorum

Bu arada taktırınca bir foto çek de eski görüntüyü yad edelim...

Yorum

Tamam abi. Ben ampulu direk alabileceğimi düşündümde alamadım. Neyse sorun değil.. Sağlık olsun. Aslında cumartesi yapsalar süper olur. Ama cumartesi de yapamayız diyorlar.

Yorum

Neyi cumartesi yapamayız diyorlar....bal gibi de yaparlar sen cumartesiye randevu istiyor musun??????

Yorum

Utku abi bi şehir dışına çıkabilme ihtimalim var. Asıl durum yarına belli olucak inşallah. Yani cuma öğleden sonra netleşir. Gitmezsem tabiki giderim servise, Eğer şehir dışı olursa mejburen servis olayını ertelemek zorunda olurum...

Yorum

Bende siparisi vermeden once biraz arastirip bursada buldum bi yerde slyvian marka iki tanesini 15 tl ye aldim taktik diger ampulu cikarip ampul uydu cokta guzel durdu ama farin icine girmedi ampulun kafasi buyuk geldi bende siparis vermekten vazgectim cunku ilandakilerinde kafasi buyuk duruyodu
                2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

İşleniyor...
                X