Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlk Chip tuningli üyemiz (Re map)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İlk Chip tuningli üyemiz (Re map)

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
    Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Beni seviyomusun abi
    Seni sevmeyen ölsün kardeşim
    Bozacı Şıracı olmuşsunuz Yine

Sizi sevmeyen ölsün

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bende sizleri seviyorum amA araçlar aynıda olsa olmasada yüksek süratlerde yarışmak virajlara girmek ileri sürüş teknikleri ve eğitimini almış olmak gerekli caddede makas atmaya benzemez inşallah körfez pisti açılırda bunları teoridede gösteririm gerçi cartıngte anlamış olman lazım ama ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ hiho hiho hiho hiho hiho hiho hiho oleyy oleyy oleyy oleyy oleyy oleyy oleyy

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

yaaa volkan sen neymişin kardeşim yaaa carting bilek güreşi kunkfu ihihi abi sen de bütün spor grupları mevcut sanırım valla korktum senden heee haha haha haha
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

KUNGFU DEĞİL EMRE THAI BOX 1990 LAN 2005 ARASI BİR FİİL PROFESYONEL OLARAK YAPMIŞTIM EVLENİNCE BIRAKTIK 30 KİLO ALDIK YA EVLENMEYİN YADA SPORU BIRAKMAYIN BENDEN TAVSİYE

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
          X