Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cam Filiminde Enteresan kampanya :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Cam Filiminde Enteresan kampanya

Bence cam filminde LLumar'dan şaşmayın. And. yakasında Llumar Ahmet'i, avr. yakasında Maslak oto sanayide Gençler oto cam'ı tavsiye ederim. İkisininde işçiliği gayet iyidir.
    Ahmet cam sökmeden filmleri çeker, Gençler oto ise trimleri söker, hatta gerektiğinde camıda söker ama sorun yaşamazsınız.
    Her ikiside hoş sohbettir, bilgilidir. İkisinide tanıdığım için gönül koymasınlar diye, Ahmet'te kaput filmi, Gençlerde cam filmi yaptırmıştım
    P.S : Çağrı, reklama girmedi bu değil mi ?

Yorum

aslında seninkide reklam ama Doğukan'ınkinden farklı amaç taşıyor abi

@Doğukan kusura bakma, insanların faydalanması için güvenilir yer önermek başka birşey (forumda çok örneği var, izinsiz reklam demedik)
      birde tanıdık olduğu için körü körüne reklam yapmak başka. söylediğin işletmenin güvenilirliğini ve kalitesini gösterebilirmisin?
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        aslında seninkide reklam ama Doğukan'ınkinden farklı amaç taşıyor abi

@Doğukan kusura bakma, insanların faydalanması için güvenilir yer önermek başka birşey (forumda çok örneği var, izinsiz reklam demedik)
        birde tanıdık olduğu için körü körüne reklam yapmak başka. söylediğin işletmenin güvenilirliğini ve kalitesini gösterebilirmisin?
        Hımm, ama benim önerdiğim iki yerden de ticari bir amacım yok, hatta bu öneriyi yaptığımdan adamların haberi bile yok

Yorum

önemli olanda bu zaten bir işletmeye müşteri olarak gidip hizmetten memnun kalan ve duyuranlara diğer kullanıcılarda bu hizmetten faydalansın diye birşey demiyoruz, ama laf arasında tanıdığın/akrabanın dükkanında reklamını yapıyım düşüncesi güzel birşey değil.
          InsigniaTEAM

Yorum

düzceya gelin oraya yaptıralım hacı engin var burada haha haha sonra benim arabanın fitili yumuşakmı yani ondanmı kabarma yapmıyor vay be yumuşak insignia yı kaptırdılar bize haha haha
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezx
              düzceya gelin oraya yaptıralım hacı engin var burada haha haha sonra benim arabanın fitili yumuşakmı yani ondanmı kabarma yapmıyor vay be yumuşak insignia yı kaptırdılar bize haha haha

bazılarınınki yumuşak sanırım, şansıma benimki sert geldi, zaten gökten ...... yağsa, bana ....... düşer

Yorum

Siz yanlıs anladınızbenzaten musterı olarak gidip memnun kaldım ailemdekı kısılerın araclarınıda buraya göturuyorum cok memnun kaldıgım ıcın tavsıye ettım akrabam felan değil yaniii =)))

Yorum

İşleniyor...
                X