Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aklımdan geçen proje...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aklımdan geçen proje...

Merhabalar..

Şu sıralar aracımla alakalı birkaç değişim için sizlerin de fikrini almak istedim. 2009 nb 1.6 180 bg siyah sport aracım
    var. Yapmak istediğim değişiklikler biraz masraflı olacak gibi. Hem iç hem de dışdan bazı değişimler düşündüm. görüşlerinizi
    bekliyorum...

Önce kaportada yapılacak değişiklikler:

-OPC Bodykit : Bu ürünle alakalı olarak hem bulunduğum yerde hem de diğer bayiilerden çok karışık fiyat ve parça bilgileri
    aldığımı ve kafamın fazlasıyla karıştığını söylemeliyim. Son olarak bugün aldığım fiyatta ön ve arka tampon , spoyler ve panjur
    fiyatı 10.000 tl civarında. Bir ihtimal benim eski tamponları vermem de sözkonusu.
    -Krom kapı kolları : Bu konuda fiyat vs. gibi bir bilgi almadım. Ama sonradan yapıştırılan krom kapak parçalarla kıyasladığımda
    hem orjinalliğin bozulmaması hem de kalitesi açısından daha mantıklı geliyor.

İçeride yapılacak değişiklikler:

-Müzik ve navigasyon sistemi : Aracımda takılı olan cd500 sistemi yetersiz kaldığı için Mehmet Abi de gördüğüm FlyAudio
    sistemini taktırmayı düşünüyorum.
    -Döşeme : Zamanında arabayı görmeden almış olmamın bir zararı da bu oldu. bilsem benim eski astradaki gibi yarı deri döşeme
    isterdim ama malesef koltuklar yarı deri döşenip tavanı da koyu renk bir kumaşla değiştirmeyi düşünüyorum.
    -Ses sistemi : Aracımda infiniti ses sistemi olmasa da en azından yeri var. Ben arka camın altındaki hoparlör boşluğunun
    olduğu yerleri açıp orjinal infinity çerçeveleri yerleştirip metal ızgaranın alt kısmına özel fiberglasss bir kutu yerleştirip elimdeki
    subwoofer ı da oraya yerleştirmeyi düşündüm. Ama ordaki metalin tartıp tartmayacağı konusunda bir fikrim yok.

Sonuç olarak yaklaşık 15000 tl lik bir masraf ortaya çıkıyor tabi. Aracı ötv zamanından aldığım için pek bir zarar da etmeyeceğimi
    düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum...

Ynt: Aklımdan geçen proje...

OPC Bodykit ve jant hakkında forumda birkaç örneğiniz var onlardan bilgi ve fiyat almanızı tavsiye ederim.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

hemşerim o arka boşluklara benimde hoparlör taktırasım var ama şimdilik bekliyorum... bu arada aldığın fiyatlar biraz yüksek gibi...
      F30 Sport+

Yorum

Onur hepsini biliyorum zaten orada gördüklerimden sonra sinirlendim baya. Bana Samsun da sadece ön arka tamponlar için 14000 tl fiyat verdiler. Gökhan evet fiyatlar konusunda çok çelişki var. Ankara yolu gözüktü bize ama dur bakalım. Gitmişken bir de Corsa almam lazım. Hepsine birden bir de servis olayını da dahil ederim. Bakalım ne fiyat verecekler.

Yorum

Fiyatları alın birden İstanbuldan fiyat alalım rakamlar bana çok geldi.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Samsun niye o kadar fiyat vermiş anlamadım. Opis Ufuk bey full bodykit için eski tamponları iade etmeden 13.000 demişti. tamponları verince 7-8.000 felan oluyor sanırım.
            InsigniaTEAM

Yorum

evet geçenlerde 1. hayal kırıklığımı yaşamış bulunmaktayım. cd500 ve dvd 800 lere sonradan navigasyon sistemi takılamıyormuş. ben de bir telefon tutucu aldım artık. htc hd2 de google navigasyon yapıcaz naapalım

Yorum

Siyah opc bdy kiti bir arkadaş 5000 TL ye satıyordu. Eğer niyetiniz varsa bence bunu değerlendirin. Hem renkte tutuyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36817789/detay
                2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

Merhabalar.
                  Bir süredir işlerimin yoğunluğu nedeniyle yazamadım. Öncelikle tunacullu'ya ve sayesinde tanıştığım Serkan Bey'e teşekkür ederim. OPC Bodykit tarafımdan satın alınmıştır. Birkaç aksaklık yaşadım. Her ikimizin de aracı siyah olmasına rağmen Serkan Bey in aracı farklı bir taonda siyahmış. Benim gibi internetten siyan diye malzeme alanları uyaralım zira bizim araçlarda 2 tip siyah var. Benim sormamamdan kaynaklı bir sorun sonuçta dikkat etmem gerekirdi. Boyatarak bu sorunu giderdim neyseki. Fotoları da ekleyerek yorumlarınızı bekliyorum. Görüşmek üzere...

(resimler aşşağıda. aceleden boyutlandırmadan yüklemişim.)

Yorum

hayırlı olsun güzel olmuş karbon siyah ve safir siyah var insignia da ondan farklılık oldu galiba.
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                      karbon siyah ve safir siyah var insignia da ondan farklılık oldu galiba.
                      farklılık ondandır.. hayırlı olsun siyah kaplan güle güle kullanın bol keyfli sürüşler..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

çok güzel olmuş güle güle kullanın
                        Beyaz tutkudur.

Yorum

daha kolay görüntülenmesi açısından boyutu biraz küçülttüm

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

opc ön panjur ne kadara geldi acaba .. ?

Yorum

Öncelikle hayırlı olsun çok yakışmış galba bağaj spoileri taktırmamışsınız taktırmanızı öneririm.Birde egzozları halletmeniz gerekecek

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

İşleniyor...
                              X