Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dodge viper

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dodge viper

http://www.youtube.com/watch?v=A4DIUZ_g6pk
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Araçta nitro yok diyor, ama yaptığı modifiyeler "iyiki de yokmuş yani" dedirecek cinsten...Bence bu kadar uğraşacağına yıldız tipi pistonlu bir uçak motoru monte etseymiş daha iyi olurmuş, ucuza da denk gelebilirmiş
      2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
        efsane video ya ihihi defalarca izledim hala sıkılmadan izliyorum
        InsigniaTEAM

Yorum

Son hiz 352 yaziyor altada bugati veyron dahil yetisebilen yaklasabilen yok diyor bugati 407 yapmiyormuydu nasil yetisemiyormus ?

Yorum

abartmaya gerek yok okadar beygire yazık )biraz bize eşit şekilde dağıtsın )

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

o nasıl bi beygir yaaa okumakta zorlandım senin araban kaç hp 166 seniki 1750 bg yok artık ayıp yaaa
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                o nasıl bi beygir yaaa okumakta zorlandım senin araban kaç hp 166 seniki 1750 bg yok artık ayıp yaaa
                yahu ne güzel işte emrecim fazla beygir göz çıkarmaz

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                  yahu ne güzel işte emrecim fazla beygir göz çıkarmaz
                  Göz çıkartmaz ama cepten para çıkartır ... iyi tepiyorlar )
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

arabası 1750 hp ama şanzıman hala aynı ise, 0- 352 km/h de hiç bir araba geçemez gerçekten bunu

Şanzıman oranlarını az uzatsa bari, aeorodinamik kurallarını zorlayaraktan 600 km/h gibi süratleri dener hiç olmadı ( 1000 lik bugatti 400 yapıyorsa, bu güçle bu araba da yapabilir ).

Yorum

bu araba kesinlikle 400 sınırını geçebilecek bir araç ama aerodinamik yapısı veyron kadar ii değildir, fakat kağıt üzerinde, 600 km gibi bir sürate çıkar, aerodinamik yapısı kötü değil fakat, veyrondaki gibi devasa kanatlar olup aracı yere bastırmazsa, 352 km görmek bile sıkıntı olur şöyle bir düz mantık yapmak istiyorum, bizim araçlar 60 km hızda pati çekebiliyor ve yaklaşık 4 katı hıza çok rahat çıkıyor, bu araç bizim aracın 4 katı hızda pati çekebiliyor, bu da pati çektiği hızın 4 katı bir hız yaparsa: 960 km/s yapabilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                        bu araba kesinlikle 400 sınırını geçebilecek bir araç ama aerodinamik yapısı veyron kadar ii değildir, fakat kağıt üzerinde, 600 km gibi bir sürate çıkar, aerodinamik yapısı kötü değil fakat, veyrondaki gibi devasa kanatlar olup aracı yere bastırmazsa, 352 km görmek bile sıkıntı olur şöyle bir düz mantık yapmak istiyorum, bizim araçlar 60 km hızda pati çekebiliyor ve yaklaşık 4 katı hıza çok rahat çıkıyor, bu araç bizim aracın 4 katı hızda pati çekebiliyor, bu da pati çektiği hızın 4 katı bir hız yaparsa: 960 km/s yapabilir
                        Aerodinamik engelleri aşarsa, güç müsait yani... de asıl sorun, o hıza çıktıktan sonra durmak

Yorum

bence paraşüt olması gerek

Yorum

Abi o beygirlre kolay gelinemedi kaputun altında bu zaman akdar kaç beygir çiftleştide 1750 oldu haberin var mı ?

Yorum

İşleniyor...
                            X