Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tavan kaplaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• tavan kaplaması

arkadaşlar tavan kaplaması için ist.da bildiğiniz ve tavsiye ettiğiniz bir yer var mı protec dışında ??? aracım beyaz tavanı parlak siyahla kaplatmak istiyorum

Ynt: tavan kaplaması

Erhanın (ktn) yaptırdıgı yer güzl maslakta

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

KTN nin yaptırdığı yer maslakta tam olarak nerde ?? sanayidemi

Yorum

slm arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum bendede 2.0 cdtı var beyaz tavanı alırken arkas serviste kaplattım gayette gzl oldu dışarda yaptıran arkadaşlarımınkinden daha temiz bi çalışma yaptılar
        2.0 CDTI COSMO 160 hb

Yorum

bende yenibosnada yaptırdım, oto pratık dıe bıyer, sahıbınden.com da ılanları mevcut, fıyatı da 150 lıra kullanılan malzeme 3m... işlem suresı 30dk. zaten basıt bı ıslem, bıraz anten ugratırıyo okadar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okanuc
            slm arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum bendede 2.0 cdtı var beyaz tavanı alırken arkas serviste kaplattım gayette gzl oldu dışarda yaptıran arkadaşlarımınkinden daha temiz bi çalışma yaptılar
            welcome

Kendinizi Tanıtırmısınız.
            http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

adım okan uc ist yaşıyorum
              2.0 CDTI COSMO 160 hb

Yorum

Merhaba,

Tavan Kaplama sonrasi ruhsata isletebiliyor muyuz veya ileri de muayene de problem cikariyorlar mi?
                2011 Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 160 BG Active Select Cosmo Paket

Yorum

ruhsata işletmeye gerek olmadıgını sölüyorlar ama net olarak bilen yok sanırım, muayene olayıda muallak, bakalım 2.5 sene sonra görcez en fazla hafıf kusur yazarlar diye dusunuyorum cam fılmı gıbı yanı....

Yorum

İşleniyor...
                  X