Duyuru

Collapse
No announcement yet.

geri gorus kamerasi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• geri gorus kamerasi

arkadaslar yarin burada bulunan bir modifiyeci arkadasla benim araca geri gorus kamerasi takmak icin bir calisma baslatacaz. benim aracta cd 500 navi var. daha onceden boyle bir uygulama yapan veya yapma girisiminde bulunan var mi. on bilgi olarak almak istedim.

Ynt: geri gorus kamerasi

valla yok sanırım ama eğer yaparsanız önemli bir şeyin önünü açmış olacaksınız bendede cd500 var sabırsızlıkla sonuçları bekliyorum.
    '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
    '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Selamlar;

Boşa denemesin cihazların üzerinde Audio girişi yok ama şu şekilde yapılabilir pinli soketin bağzı uçlarından video taşınabiliyormuş teyip ile kablo arasına bir cevirici aparatla yapılabildiğini söyleyenler çıkmıştı hatta forumda bir yerdede yazılmıştı Turquaz72 yazmıştı Dh demi burdamı hatırlamıyorum başarırsanız bizede söyleyin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

arkadaşlar dün bir insigniada (34 MAR 35 bilenler bilir ) geri görüş kamerası gördüm hemde çok profesyonel bir şekilde yapılmış plakalığın üstüne takılmış kamera çok şık duruyordu. bilgi sahibi olan varmı ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
          arkadaşlar dün bir insigniada (34 MAR 35 bilenler bilir ) geri görüş kamerası gördüm hemde çok profesyonel bir şekilde yapılmış plakalığın üstüne takılmış kamera çok şık duruyordu. bilgi sahibi olan varmı ?
          kamera takmak önemli değilde hangi sisteme takıldığı önemli.
          Mehmet abide de geri görüş kamerası var ama Flyaudio sisteme bağlı.
          direk CD500 yada DVD800'e bağlı bulmak lazım ihihi
          InsigniaTEAM

Yorum

aux girisi gerekli diye biliyorum, yarin bi sokturup baktiracam.
            cagri dedigin gibiyse zor gibi ama bi sonuc cikarsa burdan bildirecem.

Yorum

Olursa bende hemen girişirim valla
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Arkadaşlar bu haftasonu nasipse ben de Fly taktırıyorum. Mehmet Bey'in geri görüş kamerasını hatırlıyosanız beğenmeyen arkadaşlar çoğunluktaydı tamponda olduğu için. Montaj yapacak arkadaş bana insignia için plakalığa monte edebilen kameralar olduğunu söyledi. Tabi bunun CD500 le ilgisi yok. Ama eğer tam uyumlu bi kamera varsa çok şık olacağı kanaatindeyim.
                Bu arada CD500 işini deneyen arkadaşlardan başarılı olanhiç duymadım ama değişik alternatif yollar denenebilir.
                Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

BU İŞLE UGRASIYORUM ZATEN BİZİM CİHAZLAR GORUNTU FORMATLARINA KAPALI VE VİDEO YADA SES GİRİSİ YOK BİR TANE VERİ GİRİSİ VAR ONUDA ZATEN DVD PLAYER KULLANIYOR

Yorum

Eğer cd500'e veya dvd800'e fazla zahmeti olmadan camera takabilirseniz gerçekten de çok güzel olur
                    2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

maalesef bu konu da olumsuzlukla sonuclandi. cd500 e kamera adapte olmadi. yine de bu konuyla ilgili gelisme olursa buradan paylasalim arkadaslar

Yorum

Ben Fly ile beraber plakalık ışıklarının arasına taktırdım kamerayı. Piano Siyah rengi var. Durusu cok guzel.

Cenmax marka idi benim aracıma takılan. Tavsiye ederim.

Yorum

DjiN sanırım aynısından taktırmışız. Ben de çok memnunum. Görüntü kalitesi bence çok güzel.
                          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DjiN
                            Ben Fly ile beraber plakalık ışıklarının arasına taktırdım kamerayı. Piano Siyah rengi var. Durusu cok guzel.

Cenmax marka idi benim aracıma takılan. Tavsiye ederim.
                            Hayırlı olsun qüle qüle kullanın Resimlerini paylaşabilir misiniz bizimle?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

cd500 e onca para verdikten sonra sokturup tekrar bi o kadar para verip fly taktirmak ne kadar mantiklidir bilemiyorum. turn push takimi da iskartaya cikacagi da caba..

varsin kamera da olmayiversin ihihi

Yorum

İşleniyor...
                              X