Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Irmscher Insignia Kataloğu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Irmscher Insignia Kataloğu

Linkten inceleyebilirsiniz;

http://www.insigniateam.com/pdf/insi...er_katalog.pdf
    InsigniaTEAM

Ynt: Irmscher Insignia Kataloğu

Orjinal yazı sahibi: cagri
    Teşekkürler Çağrı. Ahhh şu LPG kitlerini birde bitirseler ne güzel olurdu.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

daha önce yapmışlarmı abi, yoksa lpg için Insignia ilk mi olacak?
      piyasada Japon lpg diye tabir edilen lpg'ler var, araçla uyumlu, benzin göstergesi lpg'ye dönüyor vs. bu zamana kadar da Mazda ve Toyota'da gördüm, sadece Japon'lara uygulanıyor heralde,
      neyse, Irmscher lpg'de böyle Opel'e özgü olur mu acaba yoksa diğer sıralı sistemler gibi mi yapıyorlar?
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        daha önce yapmışlarmı abi, yoksa lpg için Insignia ilk mi olacak?
        piyasada Japon lpg diye tabir edilen lpg'ler var, araçla uyumlu, benzin göstergesi lpg'ye dönüyor vs. bu zamana kadar da Mazda ve Toyota'da gördüm, sadece Japon'lara uygulanıyor heralde,
        neyse, Irmscher lpg'de böyle Opel'e özgü olur mu acaba yoksa diğer sıralı sistemler gibi mi yapıyorlar?
        Japonları bilmiyorum ama 2 tane iyi sistem var. Vialle (sıvı sistem) ve prins. 2 side hollanda malı.
        Ama ben olursa irmscher tercih ederim. Geçen Fatihle kontrol ettik. Yakıt sarfiyatı yine yüksek.
        Artık 100 km ort. 17 civarı. Düşeceğinden de umutlu değilim. Geçen hafta Amerikada 3.5 litrelik DODGE CHARGER kullandım,
        benim insigniadan çok daha az yakıyordu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
          Japonları bilmiyorum ama 2 tane iyi sistem var. Vialle (sıvı sistem) ve prins. 2 side hollanda malı.
          Ama ben olursa irmscher tercih ederim. Geçen Fatihle kontrol ettik. Yakıt sarfiyatı yine yüksek.
          Artık 100 km ort. 17 civarı. Düşeceğinden de umutlu değilim. Geçen hafta Amerikada 3.5 litrelik DODGE CHARGER kullandım,
          benim insigniadan çok daha az yakıyordu.
          hocam 17 litre ciddi bir rakam. Merak ettim bu ortalama sıkışık/dur-kalk trafik mi yoksa karma bir ortalama mı?

Yorum

Karma bir ortalama. Çok dikkat ederek spor modunu kullanmadan, ani ivmelenmelerden kaçınarak sürsem bile 13-14 den az
            az olmuyor. Öte yandan gün içinde yaptığım km yani iş-ev arası fazla değil. Tabi bu durumda etkili...

Yorum

Selamlar öncelikle.Bu sürüş tarzına göre bile13-14 lt oldukça fazla.Servisle görüştünmü durumu bildir bence.Benim şu anda ortalama 8,2 lt de son zamanlarda klimadan dolayı arttı biraz.Aracı genelde hafta sonları kullanıyorum şehir içi yoğun olmayan trafikte ve çevre yolunda.
              Orjinal yazı sahibi: turquaz72
              Karma bir ortalama. Çok dikkat ederek spor modunu kullanmadan, ani ivmelenmelerden kaçınarak sürsem bile 13-14 den az
              az olmuyor. Öte yandan gün içinde yaptığım km yani iş-ev arası fazla değil. Tabi bu durumda etkili...

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
              17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
              35GB5825  A Rh+

Yorum

kataloga baktımda sw modeli nb ' den daha iyi duruyor

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İşleniyor...
                X