Duyuru

Collapse
No announcement yet.

klima hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• klima hakkında

Arkadaşlar klima ön. Cama üfleme yapmıyor. Sabah işe. Giderken buzlanma olmuş camda. Bir türlü. Cözdvremedim torpido üstünden hava gelmiyor diğer kanallar açık
    1.6 cosmo 180 bg metro mavisi

Ynt: klima hakkında

ön cam buğu gidermeye basın (arka cam rezistans düğmesinin üstünde) buna rağmen sirkülasyon yoksa sorun var bence.
       2012 1,3 ASTRA J BEYAZ

Yorum

Auto basınca gecikmelide olsa kendisi ayarlar ama hemen çözmesini istiyorsanız buğu çözme butonuna basın sistem otomatik klimayı açar ve son sürat ön cama havalandırma yapar

Eğer aracınızın bakım zamanı geldiyse ve bakım yaptırmadıysanız klimanın polen filtresi tıkanmıştır ve hava debesi düşer bundan dolayı size çalışmıyormuş gibide gelebilir.

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Abi bakımı yeni yaptırdım bütün filtreler değişti ne alta veriyor nede üst cam a sade petek ler üfürüyor olayı yeni fark ettim garanti de yeni bitmişti

Yorum

garantinin yeni bitmesi bişey ifade etmez ramazan kardeş iyi niyet garantisi var aracınızın.bakımlarını yaptırdıgınız servise gidin bence yardımcı olurlar ihihi
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Bilgi için çok teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
            X