Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Potenza & Eagle F1

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Potenza & Eagle F1

Arabayı ilk aldığımdan beri balans makinalarının baş düşmanı olan Potenza RE050A ları yaklaşık 3000km önce Goodyear Eagle F1 Asy 2 ler ile değiştirdim, internette okumadığım lastik makalesi kalmamıştı.
    Düşünenler varsa eğer:
    +1- Eagle gerçekten çok sessiz ve konforlu bir lastik, çok daha huzurlu ilerliyor
    +2- Potenza lar ilk 4000-5000km virajlarda çok başarılıydı, F1 hem çok başarılı hemde çok net yönlendirme tepkileri var
    +3- Malum balans problemi çok büyük oranda ortadan kalktı
    +4- Su drenajı bilindiği üzere F1 in ilk versiyonundan beri düşmeyen kalesi
    +5- Çok yüklenmedikçe hiç bir zaman oldukları yerde saymıyorlar
    -1 Fren konusunda başka bir insignia da kullandığım Conti ler azda olsa daha iyi gibiydi
    -2 Potenza görüntü olarak daha güzeldi, Eagle lar biraz tombiş duruyor muhaha
    1.6 T DVD800

Ynt: Potenza & Eagle F1

güzel bir değerlendirme olmuşş
    F30 Sport+

Yorum

eagle lar her zaman iyiydi,, bundan önceki aracımızda da eagle f1 vardı, sıcak soğuk demeden hızlanmada virajlarda çok iyiydi, çok ta konforluydu ...
      2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

continental var bende hiç memnun değilim özellikle fren konusunda şaşırdım şimdi belki zemin frenlemeye çok musayitdi ben hergün test ediyorum 30km hızda abs duruo daha ne diyiyim
        Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

Kusura bakmayın modelini yazmamışım conti nin: sportcontact 5 di, eğer sizin ki 3 ise onun hakkında bende çok şikayet duydum...
          1.6 T DVD800

Yorum

İşleniyor...
          X