Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4T edition gösterge paneli

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.4T edition gösterge paneli

Merhabalar ben geçtiğimiz haftasonu 1.4 turbo edition modelini aldım ancak araçtaki gösterge paneli (km ve yakıt bilgilerinin olduğu küçük ekran) elegance ve cosmodan oldukça farklı anlık hız bilgisini falan göremiyorum acaba bunu elegancedaki gibi değiştirme şansım varmı arabadaki tek hayal kırıklığım bu oldu çünkü.
    2012 Opel İnsignia 1.4 Turbo Edition Pannacotta Gri

Ynt: 1.4T edition gösterge paneli

e-bay'de opc gösterge paneli (300 km/h) var Uğraşacaksan güzel birşey olsun bari

Yorum

Sadece göstergenin ortasındaki dijital ekrandan bahsediyorum hız ve devir göstergeleri değil ortadaki dijital ekran sadece

Yorum

sinyal kolundaki çevir-bırak buton yardımıyla menüler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
          sinyal kolundaki çevir-bırak buton yardımıyla menüler arasında geçiş yapabilirsiniz.
          araç sadece Edition, ortadaki ekran daha ufak

sadece ekranı değiştirme şansınız yok diye biliyorum, gösterge paneli tamamen değişecek ki buda orjinal parça olacağı için iyibir masraf demek.
          forumdan Serdar abi böyle bir değişiklik yapmıştı. fiyatından bahsetmişmiydi hatırlamıyorum ama ona bir danışın isterseniz.
          http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4891.0

*Corsa'da çalışması Insignia'da da işe yarayacağını göstermez, yazılımla ilgili uyumsuzluk yada başka birşey çıkabilir.
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            Orjinal yazı sahibi: Absinthe
            araç sadece Edition, ortadaki ekran daha ufak

sadece ekranı değiştirme şansınız yok diye biliyorum, gösterge paneli tamamen değişecek ki buda orjinal parça olacağı için iyibir masraf demek.
            forumdan Serdar abi böyle bir değişiklik yapmıştı. fiyatından bahsetmişmiydi hatırlamıyorum ama ona bir danışın isterseniz.
            http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4891.0

*Corsa'da çalışması Insignia'da da işe yarayacağını göstermez, yazılımla ilgili uyumsuzluk yada başka birşey çıkabilir.
            1.4T olduğunu görünce dikkat etmemiştim

Yorum

durduk yere niye elegance paketsiz editionları yine piyasaya çıkardılar onuda anlamıyorum
              InsigniaTEAM

Yorum

Valla elegance paket aldığım fiyattan 4bin lira civarında daha pahalıydı ve ciddi bir fark olduğunu düşünmüyorum ufak tefek şeyler araba aynı araba 2-3 ufak fark var sadece ama göstergedeki farklılığı bilmiyordum o gözüme batıyor sadece oda yakında geçer umarım

Yorum

1.4 Turbo zaten cok yakmiyor
                  Ne isiniz var yakit tuketim degerleri ile
                  En kotu pompada hesaplarsiniz
                  Siz benzin fiyatlarini anlik takip edin yeter

Yorum

Bendeki ekrandada tüm değerler takip ediliyor zaten sadece görsel olarak biraz daha basit duruyor elegance paketteki göstergeden tek farkı dijital anlık hız bilgisini görünmüyor sanırım diğer tüm tüketim bilgileri var ztn

Yorum

Göstergenizin fotoğrafını ekleyebilir misiniz?
                      '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                      '15 BMW 118i LCI

Yorum

en kısa zamanda eklerim forumda bi konuda gözüküyordu sanırım 1.4 edition fotoğraflarında http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=7783.0 2. fotoda belirgin biraz

Yorum

İşleniyor...
                        X