Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15000 bakımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 15000 bakımı

Hoşgeldiniz

Evet KDV siz fiyat verip sizi yanlış yönlendirmişler genelde şirketler kdv olayına bakmadığı için böyle bir alışkanlık olmuş olabilir ama genel standart fiyat sizden alınan rakamlardır ama bağzı servisler farklı kampanyaları müşterilerine farklı şekilde kullanmalarını sağlayıp fiyatlarda indirim yapabiliyorlar eger zorunluk yok ise bir kaç servisten fiyat alıp size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bu arada kendinizi tanıtırmısınız.
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hatalarını bildikleri halde 70 TL için isimlerini lekelemeleri hoş olmamış bence. +kdv diye birşey varsa müşteri memnuniyeti diye de birşey var
      InsigniaTEAM

Yorum

opel servisi değilmi uzak durabildiğin kadar uzak durucan...

Yorum

Servislerdeki yazan bakım fiyatı listelerindeki fiyata kdv dahildir.Hatta bu fiyat üzerinden indirim dahi yapılıyor bilginize.Bir bakım için 450 TL ne demek yahu çok para.
          Orjinal yazı sahibi: ant1085
          Arkadaşlar herkese selamlar. Foruma henüz üye oldum. Forum ortamlarına fazla katılamadığım için bakım fiyatlarından haberim olmamıştı. Senelik bakım için bayiden randevu alırken telefonda aldığım fiyat 380 tl idi. Aracımı almaya gittiğimde ise benden istenen 450 tl oldu. Nasıl olur falan derken ekrandan bana opelin bayiler için açıkladığı fiyat listesini gösterdi. Gerçekten de 1.6T için fiyat buydu. 380 tl ise kdv hariç bedelmiş. Amerikada mı yaşıyoruz kardeşim kdv fiyata son anda ekleniyor? Telefonda 380, aracı alırken 450 dediğimde cevap olarak hiçbir şey alamıyorsunuz. Aracı servise bırakırken imzalattıkları kağıtta tahmini fiyat 450 yazıyormuş ve ben imza atarken fiyatı kabul etmiş oluyormuşum. Görsem bırakır mıyım hiç o fiyatı? Bu arada söz konusu bayi arkas altunizade. Neyse acı bir ders oldu benim için ve bir daha da forumdan bilgilenmeden adım atmam. Forumu kuran ve bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler...

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
          35GB5825  A Rh+

Yorum

Aynen bana yaptıklarını yapmışlar size de. Bana da zam geldi demişlerdi son anda nasıl zam geliyosa artık.. Euro düşüyo opel servis ücreti zamlanıyo. Üstelik hiç de memnun kalmadım. Hatta gerçekten o parçaları değiştirdiklerinden bile şüpheliyim. Daha önceki araçlarımın servis bakımı sonrası çıkan parçaları bana verirlerdi. Bunlar değiştirdik dediler. İnanmaktan başka çare yok artık.
            Saygılar...
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

baslıgı bulamadım ama bakım malıyetlerı hakkında bır baslık vardı 30 bın bakımını yaptırdım 518 tl bakım masrafı 60 tl enjektor temızlıgı 30 tl de nıtrojen ıcın odemıs oldum bayı de bana park sensoru hedıye ettı flyaudıo marka
              2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

bakım fiyatları:

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=1066.0

sizin arabada park sensörü zaten varki?
                InsigniaTEAM

Yorum

firmamızın hediyesıdır deyıp verdıler bende enısteye hedıye ettım clıo su var ona takar sensor sızde kalsın parasını ıade edın demek aklımdan da gecmedı degıl ama hedıye vasfını tasıyan bırsey ıcın bu teklıfı yapamadım

Yorum

ben 15 bın bakımını yaptırdıktan sonra bana bır anket geldi anket gelmeden once ve geldıkten sonra hemen hemen servis hergun aradı benı ve anketı doldurup kendılerıne teslım etmemı kendılerının gm ye ıleteceklerını falan soyledıler neyse aradan 5 ...6 ay gectı form torpıdo da duruyordu kımseye vermedım yanı bu aksam bıraz goz attım ve bır vep adresınden de bu formu doldurabılecegımı gordum ve tıkladım ama formda gelen sıfreyı sıstem kabul etmıyor sızlerede boyle bır sey gelmısmıydı BİRKAC DAKIKANIZI RICA EDEBILIRMIYIZ baslıgı altında 15 bın bakımındakı srvısın gostermıs oldugu ılgı ve alaka hakkında bılgı ısyen bır form

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
                      ben 15 bın bakımını yaptırdıktan sonra bana bır anket geldi anket gelmeden once ve geldıkten sonra hemen hemen servis hergun aradı benı ve anketı doldurup kendılerıne teslım etmemı kendılerının gm ye ıleteceklerını falan soyledıler neyse aradan 5 ...6 ay gectı form torpıdo da duruyordu kımseye vermedım yanı bu aksam bıraz goz attım ve bır vep adresınden de bu formu doldurabılecegımı gordum ve tıkladım ama formda gelen sıfreyı sıstem kabul etmıyor sızlerede boyle bır sey gelmısmıydı BİRKAC DAKIKANIZI RICA EDEBILIRMIYIZ baslıgı altında 15 bın bakımındakı srvısın gostermıs oldugu ılgı ve alaka hakkında bılgı ısyen bır form
                      biz arabayı aldığımızda verdiler çekmecede duruyor GM nin Türkiyedeki opel servislerini denetlemek amacıyla yaptığı bir anket olsa gerek.
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

gondersek mı acaba alala

Yorum

daha öncede yazmıştım ama, bize gelen anket zarfının içinden boş bir zarf daha çıkmıştı, üzerinde Almanya adresi yazıyordu.
                          anketi doldurup ptt'ye verdik, ücretsiz olarak gitti. hiç servis araya felan girmedi. eğer ne olursa olsun servis üzerinden ulaştırmanız gerekiyorsa yapışkanlı bir zarfa felan koyun
                          InsigniaTEAM

Yorum

cagrı sende servıslere hıc kopya hakkı vermıyorsun rolleyes

Yorum

İşleniyor...
                            X