Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ön panjur yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ön panjur yardım

bizim ön panjuru söken varmı yada sökülüyormu bilgisi olan varsa sölermi lütfen yoksa tamponu sökücemde uğraşmak istemiyorum) panjurun arkasına ulaşmam gerek ama baya incelememe rağmen panjur çıkmıyor gibi muhaha
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: ön panjur yardım

hayırdır çakarmı takıcaksın
    2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

yok ya led denemesi yapıcamda arkadan tek parça olarak çıkarsa güzel olcak uğraşmak istemiyorum tamponu indirmekle)
      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

anladım...led güzel bi teknoloji ama istersen takarken biraz kıs ayarlı dirençler işini görür sanırım işim gereği sürekli araç kullandığımdan çok denk geliyo çakma zenonlardır bunlardır mahvediyo karşıdan gelenin gözlerini,farkındasındır gerçi.
        yada ışığı direk verme önünü yarı saydam bişeyle kes daha başarılı sonuç alırsın (bence)
        2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Bilal tamponun üstteki ve yandaki yani davlumbazlardaki vidalarını ilaki sökmen lazım.Alttaki vidalar kalsada olur.20-25 tane tırnakla tutturulmuş ön ızgara. tamponu öne kas biraz yavaş yavaş tırnakları geriye it çıkması lazım .Biz folyo yaparken öyle komple çıkarmıştık ön ızgarayı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
            Bilal tamponun üstteki ve yandaki yani davlumbazlardaki vidalarını ilaki sökmen lazım.Alttaki vidalar kalsada olur.20-25 tane tırnakla tutturulmuş ön ızgara. tamponu öne kas biraz yavaş yavaş tırnakları geriye it çıkması lazım .Biz folyo yaparken öyle komple çıkarmıştık ön ızgarayı
            tamam abi dedini denicem işallah yaparım

Yorum

On tamponda ust ve yan davlumbazlardan vidaları soktukten sonra panjuru sokebilirsin. Fakat panjurun arkasında plastik bir kısım var. O kısmı biz testere ile kesmiştik irmscher panjur takmak için.

Yorum

İşleniyor...
              X