Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Direksiyon kutusu değişti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Direksiyon kutusu değişti

Arkadaşlar selam,
    2 hafta önce 36.000 Km.deki insignia'mı 3 yıl bakımına her zaman olduğu gibi Opis'e götürdüm.
    Direksiyon kutusunda yağ sızdırması var dediler. Ya komple kutu değişecek ya da tamir edilecekmiş.
    Değişim yaklaşık 4000 TL, tamir yaklaşık 1000 TL. Arabanın garantisi de bitmişti.
    Sağolsun Opis Servis müdürü Ufuk bey çok yardımcı oldu. Ücretsiz değişim için yetki aldılar. Dün de parça değişti.
    Bir kez daha İnsigniateam ailesinin dayanışmasını da görmüş olduk. Ufuk bey'e hepinizin önünde tekrar teşekkür ederim.

Kutunun neden bu kadar kısa sürede sorun çıkardığı da ayrı konu. Onu ben de anlamış değilim.
    Aramızda ilk ben de oldu diye biliyorum. Kimsenin de başına gelmez umarım..

Not: Serviste utku'yu da gördüm. Bütün ustaları arabanın başına toplamış, farlarına baktırıyordu.
    VIP müşteri böyle oluyor sanırım.

Ynt: Direksiyon kutusu değişti

abi öncelikle geçmiş olsun,sonrada hayırlı olsun diyelim
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Abi geçmiş olsun...

Opis'de bir teşekkürü haketmiş... clapclap
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

36000 km deki arabanın neden direksiyon kutusu değişir ilginç bi durum
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

yaklaşık 2 ay önce 30000 km bakımında aynı sorun bendede teşhis edilmişti, yağ kaçağı varmış, tamirden hiç bahsetmediler, direk direksiyon kutusunu değiştirdiler, tekrar teşekkürler opel odak ve tarık beye....

Yorum

Forumda birisi opis'i yerden yere vuruyordu, bu yazıyı okusun ! Bu arada gecmis olsun

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Mehmet, Ygtylmz,sedat8266 teşekkür ederim.
              Kendi kendime nazarım değdi diye düşünüyorum. Bakıma giderken maşallah hiç şikayetim yok diyordum.

Hasan_apg09 de aynı problem yaşanmış. Biliyorsunuz opel'in ilk çıkardığı arabalarda direksiyon kutusu
              problemi genelde olur. 96 model vectram vardı.Onda da direksiyon kutusu problemi vardı.
              Sonradan öğrendik ki bu seride kronik bir problemmiş.

Bir de acayip dikkat ederim. Direksiyonu herzaman düz bırakarak parkederim. Arabayı çalıştırmadan
              çevirmem. Sonuna kadar döndürmemeye çalışırım.

Neyse 3 yılda bu nazar boncuğu olsun diyorum.

Yorum

Murat abi hem gecmis olsun hemde hayirli olsun. Direksiyonunuzda bir anormallik hissetmismiydiniz degismeden once?

Yorum

İşleniyor...
                X