Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yağ ve filtre tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yağ ve filtre tavsiyesi

Merhabalar 2011 1.6T İçin hangi yağı kullanmalıyım ve hangi marka filtreyi önerirsiniz

motul specific 5w-30 dexos2 yağ öneririm.(motul 1.6t için özel ürettiği yağdır)
    mann filtre en iyisidir, filtron ise mann firmasının alt kuruluşu kalite yakın olsa da fiyatı bir miktar daha uygun. Bu iki firmanın filtrelerini alabilirsiniz.

Yorum

çok teşekkür ederim önerilerinizi baz alarak önerdiğiniz yağı ve filtreleri aldım çok teşekkürler tekrardan

Yorum

MAN filters are the best ones. Motul is a very good oil, but I prefer to use Castrol EDGE. The prices for both oils are similar. I wish you a long life of your engine

Yorum

Herkese selamlar arkadaslar aracımı yeni aldım öncesinde Passat comfortline 2016 1.6 Dizel kullanıyordum. Bu araç bana biraz sesli geldi. Belki yağ değişimi çözüm olablir diye düşünüyorum. Aklımda ki yağ Liqui Moly 5w30 4200 en yeni çıkan modeli ancak soru işareti olan kısım 4600lerde dexos 2 onayı mevcutken 4200lerde değil Liqui Moly önerilerinde 4200 başta öneriliyor aracım için ancak ne yapmalıyım kararsız kaldım. Ayrıca önceki yağı GM oldugu için tek seferlik bir Engine Flush işlemi yeterli olur mu yağ markasını değiştirmek için kararsız kaldım. Herkese iyi günler dilerim

Yorum

herkese selamlar arkadaslar aracımı yeni aldım öncesinde Passat comfortline 2016 1.6 Dizel kullanıyordum.Aracım 2017 İnsignia B 1.6 Dizel 100 kw. Bu araç bana biraz sesli geldi. Belki yağ değişimi çözüm olablir diye düşünüyorum. Aklımda ki yağ Liqui Moly 5w30 4200 en yeni çıkan modeli ancak soru işareti olan kısım 4600lerde dexos 2 onayı mevcutken 4200lerde değil Liqui Moly önerilerinde 4200 başta öneriliyor aracım için ancak ne yapmalıyım kararsız kaldım. Ayrıca önceki yağı GM oldugu için tek seferlik bir Engine Flush işlemi yeterli olur mu yağ markasını değiştirmek için kararsız kaldım. Herkese iyi günler dilerim

Yorum

İşleniyor...
            X