Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Xenon ampül, sis ampül ve viraj ampul tavisiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Xenon ampül, sis ampül ve viraj ampul tavisiyesi

Merhaba, aracım 2011 cosmo modeli.Sağ far ampülü patladı şuan üstünde osram d1s 4300k var.biri sağlam ama ikisini aynı anda değiştirmem gerektiği söylendi.Bana xenon d1s ampül tavsiye edermisiniz.Ek olarak sis ampüllerini ve viraj amüllerini beyaz ile değiştireceğim. Aynı şekilde taviyesede bulunursanız sevinirim. Teşekkür ederim

Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız adet yerini bulmuş olur.

Sorunuza gelirsek Cosmo'da standart olarak zaten xenon vardır, değişim xenon ampul ile tavsiye edilir. Sis farlarında ise beyaz ampul kesinlikle tavsiye edilmez. Sisli havada beyaz ışık önünüze duvar gibi çöker, önünüzü göremezsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
      Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız adet yerini bulmuş olur.

Sorunuza gelirsek Cosmo'da standart olarak zaten xenon vardır, değişim xenon ampul ile tavsiye edilir. Sis farlarında ise beyaz ampul kesinlikle tavsiye edilmez. Sisli havada beyaz ışık önünüze duvar gibi çöker, önünüzü göremezsiniz.
      Tanışmayı ilk fırsatta halledicem hocam. Anladım sis farları eliyorum o zaman. Ben far ampülü olarak photon marka linkde ki ürünü uygun buldum.Viraj ampülleri içinse hemen alttakini almayı düşünüyorum. Yorumunuz nedir hocam

https://www.hepsiburada.com/photon-d...aza=Fardoktoru

https://www.hepsiburada.com/photon-s...aza=Fardoktoru

Yorum

Photon'un xenon ampullerini forumda kullananlar vardı, ben kullanmadığım için yorumu onlara bırakayım. Viraj lambası için bembeyaz renk nasıl durur bilemedim. Sanırım aynı renkteki xenon ampul ile beraber alıp renk uyumu yapmak istiyorsunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aynı soruyu bende A2 kasa için sorsam d3 s midir xenon ampul ve photon kullanan varmı yada önerisi olan şu daha iyi vs kel in değeri falan.

Yorum

Yeni konu açmayım burdan sorayım. Bende sislere beyaz xenon taktırcam şuanda sarı ampul var. Elimde mevcut h11 xenon lar var. 2011 cosmo ya uyum sağlar mı. Bir kaç yerde sis ler h10 destekler felan deniyordu. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Yorum

Photon ben kullanıyorum. hatta sol farımın ampülü kpyverdi,dün bende sipariş geçtim. Ben 2 adedini N11 üzerinden 298tl verdim siparişini daha önce aldığım mağazadan.
              Linkini buraya koyayım.
              Photon D1S 6000K Natural White Xenon Ampül en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyatlarla n11.com'da. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.

Yorum

Konu hazır mevcutken sormak isterim.

Osram Night Breaker, cool blue intense, cool blue boost bu modellerden kullanan arkadaşlarımız var mı? Memnunlar mi?

Bu 3 modelin de lux değerleri ortalamanın üzerinde.

Cool blue boost 7000k TR de yok ama yabancı forumlarda oldukça tutulmuş.

Cool blue intense 6000k, ortalama 1000tl civarında

Night breaker ise 4600k bu ikisine göre daha sarı renkte ancak harika bir aydınlatması var gibi.

Kullanıcı Yorumları önemli, kullanan arkadaşlar varsa tavsiye alalım. Yoksa da secimimi yapıp, test sonrası görüş belirtirim. İyi forumlar

Yorum

15 gün önce sağ far morardı ve değiştirdim üstünden çıkan philips markaydı. Osram 4800 kelvin taktım sanki daha iyi aydınlatıyor gibi geldi.

Yorum

İşleniyor...
                  X