Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sahte orjinal buji

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sahte orjinal buji

Merhaba arkadaslar. Bugün İnternetten buji aldim. Orjinal GM olarak sipariş ettim. Gelen bujinin hiç bir yerinde gm yazmıyor. Orjinalliginden şüphe ettim teyit edebileceğim bir yöntem bilen var midir ?
    Ekli Dosyalar

Faturada görünen parça numarasına göre arattım bence sorun yok. Parça doğru görünüyor.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Benim aracıma da gm marka ardım ve tekleme yaptı araç servis sahte olduğunu söylemişti. Benim bujide GM yazıyordu. Şuan NGK'nın bujisini aldım GM sahte çok var diye bu markanın da sahtesi çok varmış tekleme yaptı yine söküp buna da baktıracağım büyük ihtimal buda sahte. Ana bayiden direk almak gerek internette çok sahte var maalesef.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 06sm947 View Post
        Benim aracıma da gm marka ardım ve tekleme yaptı araç servis sahte olduğunu söylemişti. Benim bujide GM yazıyordu. Şuan NGK'nın bujisini aldım GM sahte çok var diye bu markanın da sahtesi çok varmış tekleme yaptı yine söküp buna da baktıracağım büyük ihtimal buda sahte. Ana bayiden direk almak gerek internette çok sahte var maalesef.
        araç 1.6 t ise orijinalinde de ngk çıkıyor diye biliyorum kutusu beyaz opel gm olarak geliyordu galiba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atakhan View Post

araç 1.6 t ise orijinalinde de ngk çıkıyor diye biliyorum kutusu beyaz opel gm olarak geliyordu galiba
          bu olması lazım

Yorum

İşleniyor...
          X