Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Radyatör Temizlik Usta Önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Radyatör Temizlik Usta Önerisi

Merhabalar 2013 Insignia 1.4 T için radyatör temizliği yaptırmak istiyorum. İstanbul'da bu alanda en iyi ustayı bilen duyan var mı acaba?

İzninizle birkaç soru yöneltmek istiyorum;
    1- Kendiniz temizlemeyi düşündünüz mü? Aslında gayet basit video içerikli siteler anlatılıyor.
    2- Radyatörünüzün içinin pis mi tıkalı mı olduğuna emin misiniz? El ile kontrolleri yaptınız mı tıkalı kısımlar var mı?
    3- Radyatör temizliği gerektiği kanısına nereden vardınız?

Bende yaz başı sizin gibi bu durumdan süphelendim. Bu işlem için biraz fazla işçilik ücreti telep ettiler. Radyatörün sökülmesi zahmetli bir iş olduğundan bahsedildi. Bende bunu öncelikle kimyasal olarak temizlemek için arayışda bulundum. Luqui moly'den uygun kimyasalı satın alarak uygulamayı yaptım. Baska markalarında benzer ürünleri var. Sonuçda benim radyatörden bir pis su,tortu vs çıkmadı.

Sorununuz yüksek hareret ise aracınız 1,4T genelde bu şikayeti yaşayan arkadaşlar var bu ünite ile, farklı çözüm yollarına gittiler hareret için. En basiti termostatın değişimi.Konuları biraz araştırın uygun çözüm yolunu bulacaksınız. Artı olarak birde tanışma bölümünden kendinizi tanıtırsanız forum kurallarına da uymuş bulunursunuz.

Yorum

Öncelikle hoşgeldiniz
      keyifli paylaşımlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
      X