Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009 insignia elektrikli amortisör temini

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2009 insignia elektrikli amortisör temini

merhaba 2009 insignia 1.6t cosmo aracım için elektrikli amortisör ihtiyacım var arabada sport ve tour modu var amortisörler elektrikli oluyormuş bunlarda sanırım ama çoğu yedek parçacıda yok yardımcı olabilirmisiniz

Aracınız flexride şase. Arıza mı verdi ? Yetkili servis veya bir opel servisi mi bu bilgileri verdi size?
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

arıza vermedi ben aldığımdan beri süspansiyon hatası veriyor değiştirmişler ama orjinal değil yani normal amortisör takmışlar biraz sert geliyor bana şaseden sordurdum elektrikli amortisör oluyormuş

Yorum

Siz flex şase bir insignia yı normal amortisör ile kullanmışsınız, yani flex şase den tam anlamıyla keyif alamamış ve faydasını görememişsiniz. Bu durumda aracınızın flexride özelliğine kavuşabilmesi için garantili flexride amortisör takılması gerekir. Aracınızın şase no.dan bakılıp doğru parça montajı şart. Yetkili servise aracınızı gösterin derim. Bu arada flex şase amortisörler normale göre daha pahalıdır. Kolay gelsin.
        @Murat

Yorum

aynen işte bende bunu söylemek istiyorum araştırdım kimsenin stoğunda bu amortisör yok bulabilmem konusunda yardım istemiştim

Yorum

Yetkili servis de yok mu dedi? Siz bu durumda yine ordan isteteceksiniz, izmir opel de de yoksa almanya dan mutlaka şase ye göre gelir.
            @Murat

Yorum

Bu meseleyi ancak bir Opel yetkili servisi ile çözebilirsiniz, konum bilginize göre Aydın/Didim ikamet ediyorsunuz.
              Aydın yetkili bayii Surtaş'dır, onlara müracaat edin , sanayideki ustalar FlexRide işini bilmezler , servis size ne yap-
              mak gerektiğini söyler, şasi bilgisine göre gerekli ise orijinal amortisör getirtirler, başka türlü halledilmez.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hsnmtlcn View Post
                arıza vermedi ben aldığımdan beri süspansiyon hatası veriyor değiştirmişler ama orjinal değil yani normal amortisör takmışlar biraz sert geliyor bana şaseden sordurdum elektrikli amortisör oluyormuş
                Sizden önceki sahibi hiç değiştirmeseydi keşke. Şuan geri dönmek sizin için çok maliyetli olacak. Amasör tamir oluyordu halbuki. Amasörün tanesi şuan fiyatı değişmediyse 3500tl civarı.

Yorum

İşleniyor...
                X