Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Enjektör temizleyici kullanımı hakkında...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Enjektör temizleyici kullanımı hakkında...

Zaman zaman benzin istasyonundan yakıt alırken enjektör temizleyici katkı öneriyorlar. 48.000 KM'deki araç için gerekli midir, önerir misiniz, periyodik olarak kullanan var mıdır. Ben geçmişte eski aracımda özel bir cihazla enjektör temizletmiş ve faydasını da görmüştüm. Bu km'deki bir araçta faydalı olru mu, ne dersiniz.

Bildiğim kadarı ile yeni nesil yakıtların için de az da olsa enjektörü temizleyen kimyasallar var ama yeterli değil güvenilir bir marka ile 10 depoda bir yapılabilir ama en sağlıklısı makineye bağlanarak yapılan detaylı temizliktir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben de benzinli aracım için Würth marka olanı aldım. Bakım zamanı ustama verip yaptırıcam.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aracım 47 binde.würth kullandım neredeyse yarım litreye yakın ekonomi ve rahatlama sağlıyor.

Yorum

Ben 2 depoda bir kullanıyorum. Würth marka her istasyonda mevcut. Başka markalara sakın bulaşmayın bence.

Yorum

İşleniyor...
          X