Duyuru

Collapse
No announcement yet.

60000 bakim servis fiyati

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 60000 bakim servis fiyati

Sevgili forum uyesi arkadaslar 60000 km bakim icin gittigim yetkili servisin talep ettigi ucretlerle ilgili yorumsuz olarak dikkatlerinize sunuyorum.(icime oturdu )
    Ekli Dosyalar

tutar görünmüyor ama servis ücretleri maalesef böyle,sizinki daha bir kabarık geldi ama 60bin bakım listesi bende yok. sanırım 800 tl gibi balatalar tutmuş. 100er liradan 200 lira değişimlerine işçilik yazmış. birde 300 küsür harici işçilik eklemiş. orjinalleri sessiz kaliteli ama fiyat şişiriyor. her defasında bir daha gitmeyeceğim diyorum ama el vermiyor içim.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Tutar toplam: 3611.00 tl maalesef

Yorum

Orjinal yazı sahibi: levent vardar View Post
        Tutar toplam: 3611.00 tl maalesef
        ürkütücü bir rakam bir maaş ücret neredeyse çoğu insan için.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Gerçekten fazla bir fiyatlandırma olmuş.
          Servislerin bu tutumu ilk olmadığı gibi sonda olmayacak. Diğer başlıklarda değinmiştim, buradan özel servis tavsiyesinde bulunulsa özellikle istanbul için ve bizlerde bu rakamları ödemek zorunda kalmasak.
          Sonuç olarak hepimiz aracımızı seviyoruz fakat parayı da kolay kazanmıyoruz.
          Lütfen özel servis veya usta hakkında fikri olanlar paylaşsınlar.

Yorum

3600₺ toplamda çok görünüyor ama sizin aracın ön-arka balata ve v kayışı değişimi de var. 2010 dan bu yana 3 farklı opel kullandım, 2012 de corsa’nın normal bakımına 800₺ istiyorlardı. Son birkaç yıldır opelin yaptığı servis kampanyası ile fiyatlar 7-8 sene öncesinden bile daha düşük (399-699₺ gibi rakamlar). Ancak balata, kayış ya da diğer değişim gerektirecek durumlarda fiyatlar uçuyor.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
            2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Partikül filtresi temizligi ve balatanin bagli oldugu kolun bilyeleri ile ilgili tamir de var ama yine de size katiliyorum fiyatlar uçmuş sızısı hala mevcut

Yorum

Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi dışardan veya özel servisten tedarik edilip özel serviste değişilir. Fren balata ve kaliperlere artık orjinal takmak çok uçuk fiyatlar ödemek demek. Bunlar da farklı ama garantili markalarla değiştirilir. Diğer işler yetkili serviste yapılır. Bu kendi kişisel görüşüm. Fiyat yarıdan da aşağı iner.
                @Murat
                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
                X