Duyuru

Collapse
No announcement yet.

opel uyarlamalı sürüş kontrolü servis arıza

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• opel uyarlamalı sürüş kontrolü servis arıza

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2015 model insignia 1.6 cdti otomatik cosmo aracım var yeni aldım ama bazı sıkıntılar var yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
    1.opel uyarlamalı sürüş kontrolü servis
    2.yan algılama geçici olarak devre dışı bırakıldı
    3.çarpışma önleyici devre dışı bırakıldı
    4.radar devre dışı bırakıldı
    5.lastik basınç servis
    Sürekli bu mesajları alıyorum nedeni nedir ne yapmalıyım

Hoşgeldiniz

Eğer araç sisteminde fiziksel bir problem yok ise akünun kutup başını söküp takin sorun duzelmez ise servise gidin kontrol ettirin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz, öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.
      Sorun elektronik mi yoksa mekanik açıdan park sensörü yada ACC sensörünce bir darbe yada arıza var mı ona bakmak lazım.
      Elektronik bir arızaysa sadece akü kutup başını söküp takmayla bile düzelebilir. Mekanik bir sorun varsa serviste baktırmanız lazım. Eski sahibi önden dokundurmuş ve radar sensörünün ayakları kırılmış bile olabilir.
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
        Hoşgeldiniz, öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.
        Sorun elektronik mi yoksa mekanik açıdan park sensörü yada ACC sensörünce bir darbe yada arıza var mı ona bakmak lazım.
        Elektronik bir arızaysa sadece akü kutup başını söküp takmayla bile düzelebilir. Mekanik bir sorun varsa serviste baktırmanız lazım. Eski sahibi önden dokundurmuş ve radar sensörünün ayakları kırılmış bile olabilir.
        merhaba ben mehmet aranıza yeni katıldım herkese merhaba.
        Sorunu çözdüm evet aynı sizin dediginiz gibi önden töndena başka bir araç vurmuş ve radarın ayakları kırılmış.saolsun ustam çözdü.
        sizin değerli cevaplarınız için ayrıca teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mehmet735 View Post

merhaba ben mehmet aranıza yeni katıldım herkese merhaba.
          Sorunu çözdüm evet aynı sizin dediginiz gibi önden töndena başka bir araç vurmuş ve radarın ayakları kırılmış.saolsun ustam çözdü.
          sizin değerli cevaplarınız için ayrıca teşekkür ederim.
          Merhaba, geçmiş olsun. Sorun nasıl halledildi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alkantra View Post

Merhaba, geçmiş olsun. Sorun nasıl halledildi?
            Bir gönye yardımı ile sabitlendi ve kırılan ayaklar vida ile sabitlendi eskisinden daha sağlam oldu.
            trafikte 15 kez test edilerek yapıldı.

Yorum

Bende aynı sorunu yaşıyorum kime nerede yaptırdınız?

Yorum

İşleniyor...
              X