Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 2016 CDTI için İstanbul Anadolu Yakası özel servis ya da usta önerisi.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia 2016 CDTI için İstanbul Anadolu Yakası özel servis ya da usta önerisi.

Arkadaşlar merhaba,

2016 Model Insignia CDTI aracım için İstanbul Anadolu yakası için özel servis ya da usta öneriniz var mıdır. Evim Bostancı sanayi sitesine çok yakın orada bir yer olursa daha makbule geçer. Sanayii'de birkaç opel servisi var ama ne kadar iyidir hiç bilmiyorum. İyi kötü tecrübesi olup iyi bir servis önerisi olan varsa memnun olurum.

Forum'da düzeltme özelliği olmadığı için çok sıkıntı oluyor Admin'ler bu özelliği bir an önce eklerse harika olur zira aracım 1.6 Motor ama yazmayı unumuşum o yüzden böyle ek bir mesaj atmak zorunda kalıyorum...

2016 Model Insignia 1.6 CDTI

Yorum

aynen anadolu yakası için bildiğiniz iyi bir özel servis benimde ihtiyacım var. takipteyim.
      2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

Yorum

Avrupa yakası için de önerileri buradan paylaşabilir miyiz? Bir insignia alma arefesindeyim. Şimdiden hazırlıklara başlayayım rolleyes

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
          Arkadaşlar merhaba,

2016 Model Insignia CDTI aracım için İstanbul Anadolu yakası için özel servis ya da usta öneriniz var mıdır. Evim Bostancı sanayi sitesine çok yakın orada bir yer olursa daha makbule geçer. Sanayii'de birkaç opel servisi var ama ne kadar iyidir hiç bilmiyorum. İyi kötü tecrübesi olup iyi bir servis önerisi olan varsa memnun olurum.
          Ben bostancı sanayi de EA Opel servise tavsiye üzerine 2-3 defa gittim ve memnun kaldım. Şu ana kadar yaptırdığım işlemler; klima temizliği, vites topuzu değişimi, sol ön kapı mandalının değişimi. Erdoğan Bey yetkili kişi. Küçük bir dükkanları vardı, daha yeni büyük bir yere geçiş yaptılar. Google'da EA Opel servis deyince adres ve telefonları çıkıyor. Kalabalık ve sanırım yetkili servisten ayrılma tecrübeli bir ekip. Yalnız kefil olamam. Bende çok yeni gitmeye başladım çünkü. Başka öneriler olursa ben de sevinirim.

Yorum

Binlerce Insignia'nın olduğu, burada da onlarca üyesi olan İstanbul Anadolu Yakası üyelerimizden başka hiçbir öneri yok mudur acaba !..

Yorum

Binlerce Insignia'nın olduğu, burada da onlarca üyesi olan İstanbul Anadolu Yakası üyelerimizden başka hiçbir öneri yok mudur acaba !..

Yorum

Maslak oto sanayide benim ustam var , ayrıca çocukluk arkadaşımdır. Dededen (GM) opelciler , maslak oto sanayi 1nci kısımda çok eski bir dükkandır. İsteyen olursa PM atsın isim ve cep telefonunu vererim.

Yorum

Bostancıda veli usta var ama o eski opelci
                  Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Kartal sanayide Başaran opel var 3-4 dükkan bitişik olmalı motor elektrik vs güzel bi yer.
                    daha önce 1.6t nin boğaz kelebeğini temizletmiştim o zaman uzaktan tanıdık olduğumuzu farkettik

şimdi 2.0cdti içinde ona gideceğim

Yorum

Öyle anlaşılıyor ki bir çok kullanıcı özel servis yerine yetkili servisi tercih ediyor.
                      Konuyu yakından takip ediyorum. Bakımlar için Pendik'te Genç opele gidiyorum ama sadece filitre yağ, balata vs değişimi.
                      İyi veya kötü değerlendirmesi yapacak bir duruma henüz düşmedim.

Şükür ki aracım şu ana kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmadı... Yine de konu takibimdedir.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Aynen öyle herkes pahalı filan diyor ama yine de servisleri tercih ediyor demek ki. Oysa bu aracıma kadar servise hiç gitmedim hep özel servislerde yaptırdım aracımı ve çok şükür ki hiçbir sorun yaşamadım. Ama çok sıradan işler için dışarıda en fazla 600 TL'ye yapılacak işlere 2000 TL vermek artık fazla geliyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                          Bostancıda veli usta var ama o eski opelci
                          bende birkaç kere gittim veli usta işini düzgün ve kaliteli yapan bir adam. Bostancı opel veli ustanın oldugu yer ama fiyatları biraz pahalı.
                          bu senin tamamen araca ne yaptıracagına bağlı ben spesifik işler olursa bu tarz yerleri tercih ediyorum .ama balata değişimi yağ değişimi ön takım değişimi vs gibi kaba mekanik konularda yedek parçaların hepsini kendim alıp kendi ustama yaptırıyorum. Hasanpaşa'da Opel Yaman var Ahmet usta işçilik ve bilgisi gayet iyi.
                          "insanlar arasında, insanlardan bir insan olmak"

Yorum

İşleniyor...
                          X