Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MAP sensörü acil !!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• MAP sensörü acil !!!

yeni map sensörü satın aldım aşağıdaki linkteki gibi

http://dosya.co/1cpdygp5xh2q/1BAR-Ma...0x640.jpg.html

fakat benim aracımda ki map sensörü böyledir

http://dosya.co/9i2k52dxu1cx/Boost-A...0x350.jpg.html

soketler birbirine uymadı aldığım 3 dişliymiş bendeki 4 dişliymiş peki bu söylediğim ne sensörü ki satın alırken arabanın modelini falan bilgi aldılar ama bu tarz geldi elime bu konuda bilgisi olan var mı değiştirenler falan bilgi sahibidir resim yüklediğim sensör aracımdaki sensör
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Map sensörlerinde 4 diş var. 2009-2012 model aralığındaki insignia 1.4 ve 1.6t lerde bu şekil benim bildiğim. Dizelleri bilemiyorum. Onlarda da aynıdır büyük ihtimal.
    Size gelen ürünün fotosu görüntülenemiyor.
    Yurtdışından mı aldınız? Öyle ise ben bu tarz ürünlerin yurtdışından alınması taraftarı değilim, fiyat uygun oluyor evet ama araca uyum sağlamadığında elinizde kalıyor.
    İade etseniz kabul etmiyorlar, para iadesini de fiyat kırarak yapıyorlar.
    Keşke almadan önce map sensörü arıyorum diye ilan açsaydınız. Benim letgo da ilanım vardı map sensörüyle igili..
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
      Map sensörlerinde 4 diş var. 2009-2012 model aralığındaki insignia 1.4 ve 1.6t lerde bu şekil benim bildiğim. Dizelleri bilemiyorum. Onlarda da aynıdır büyük ihtimal.
      Size gelen ürünün fotosu görüntülenemiyor.
      Yurtdışından mı aldınız? Öyle ise ben bu tarz ürünlerin yurtdışından alınması taraftarı değilim, fiyat uygun oluyor evet ama araca uyum sağlamadığında elinizde kalıyor.
      İade etseniz kabul etmiyorlar, para iadesini de fiyat kırarak yapıyorlar.
      Keşke almadan önce map sensörü arıyorum diye ilan açsaydınız. Benim letgo da ilanım vardı map sensörüyle igili..
      https://www.parcafilosu.com/02612301...basinc-sensoru

benim aldığım bu ürün. Siz satıyor musunuz keşke açsaydım dediğiniz gibi daha iyi olurdu

Yorum

Sizin aracınızın model ve yılı tam olarak nedir?
        @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: wolverine View Post
          sizin aracınızın model ve yılı tam olarak nedir?
          2011 1.6t

Yorum

Bendeki map sensorü %99 sizin araca uyacaktır. İsterseniz özelden size bilgilerimi vereyim. Let go da tekrar ilan açmadan siz almış olun.
            @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
              Bendeki map sensorü %99 sizin araca uyacaktır. İsterseniz özelden size bilgilerimi vereyim. Let go da tekrar ilan açmadan siz almış olun.
              bugun sensörü geri yolladım diğerinden yollayacaklar bakalım aynısı gelmezse size mesaj atarım daha detaylı konusmus oluruz

Yorum

Diğeri dediğiniz map sensörü ellerinde varsa büyük ihtimal aracınıza uyacaktır. Olmazsa paranızı iade alın. Gerekirse tekrar haberleşiriz.
                @Murat

Yorum

İşleniyor...
                X