Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tampon rengi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tampon rengi

Insignia GS imin arka tamponun oark hakindeyken motor carpti. Tamponun kosesine zarar verdi ve stop lambasini kirdi. Simdi tamponu boyayacaklar tumden. Antep te yapacaklar bunu. Adamlara pek guvenim yok. Sizce rengi tutturabilirler mi?
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

yetkili serviste aracın boya koduna göre özel boya üretiliyor sorun çıkmaz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Antep Opel in yetkili servisylemhic aram yok. Arabayi normalde Adana ya goturuyorum. Ama ilk defa kaportayq isim dustu. Insallah dedigniz gibi olur. Onlarda sizin dediginizi diyorlar ama yine de gozle gorulur bir fark cikar mi diye merak ediyorum. Daha 11000 km de arac. Gozumuzden sakinirken simdi dusundugum seye bak!

Yorum

Geçmiş olsun
        tamponu otoking gibi biryerde yatırma durumunuz varsa önce onu araştırın lokal onarım öncelik olsun, mini onarım mümkün değil ise, servisin boya koduna uygun karıştırırsa ve boya yapacak arkadaş da işini seviyorsa sorun olmaz, araç daha yeni olduğu için güneşten solma gibi bir durum oluşuştuğunu sanmam.
        1.6 SIDI

Yorum

Arac yetkili servisin kaporta bolumde, ordaki ustalardan epey rica ettim ozen gostersinler diye ama kime rica ettiysek simdiye kadar hep tersi oldu hayatta onlarda yapamaycagimiz birsey olursa autoking e yollariz gibi birsey dediler. Bir parca local boya yerine yekpare boyanmasi daha iyi olur diye dusunmustum tamponda renk fakliligi olmamasi icin. Arabada ayrica seramik kaplama var umarim gunesten korumustur ve seramikten dolayi umarim abes bir gorunum olmaz. Yani umarim fark edilemz iyi olmazsa ne yaparim bilmiyorum.

Orjinal yazı sahibi: ersinnisre View Post
          Geçmiş olsun
          tamponu otoking gibi biryerde yatırma durumunuz varsa önce onu araştırın lokal onarım öncelik olsun, mini onarım mümkün değil ise, servisin boya koduna uygun karıştırırsa ve boya yapacak arkadaş da işini seviyorsa sorun olmaz, araç daha yeni olduğu için güneşten solma gibi bir durum oluşuştuğunu sanmam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VolkanV View Post
            iyi olmazsa ne yaparim bilmiyorum.
            Birşey olmaz, dert ettiğinize değmez araba altı üstü
            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
            X