Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracımın yıllık bakımı için Antalya'da servis tavsiyesi??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracımın yıllık bakımı için Antalya'da servis tavsiyesi??

Antalya'daki servislerle ilgili bilgisi, deneyimi olanlar paylaşırsa çok sevinirim
    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Ynt: Aracımın yıllık bakımı için Antalya'da servis tavsiyesi??

Ben Antalya'da ikamet ediyorum ilk 15000 bakımına daha eski olduğu için konyaaltı tarafındaki GÜNLAS 'a götürdüm bence çok sıradan pek ilgi alaka ve bilgi yok açıkcası . Bir dahaki sefere aracı aldığım yere Antoto 'ya götüreceğim sanırım . En azından bir şey söylediğimde dikkatlice dinliyorlar yada dinliyor gibi yapıyorlar .

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

ant oto gidilecek ve memlun kalacaksınız SEÇKİN bey müşteri kabul de kendisi tüm konuya ihtisasla yaklaşır..
      2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
      2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
      2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
      2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

Dediğiniz gibi aracı babamla birlikte ant otoya yönlendirdim Babam memnun kalmış hizmet ve ilgiden, ama motor yıkama işlemini 50 tl ye yapmışlar o pahalı gelmiş bir tek karter korumayı da 130 tl ye almış.
        2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Bende günlastan memnun degilim bir kere gittim sabah 9 da girdim bakıma saat 17de anca bitirdiler 15.000 bakımını. Hizmettende memnun degilim. 30.000 bakımı geliyor yine antalyada olursam digerini deneyecegim.

Yorum

İşleniyor...
          X