Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Almanyada yayınlanmış bildirime göre sunroof kızak kontrolu için geri çağırma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Almanyada yayınlanmış bildirime göre sunroof kızak kontrolu için geri çağırma

Merhaba Beyler;Bugün izmir Sürtaş'tan sunroof kızaklarının kontrolu için garanti kapsamında geri çağırma yaptılar.Söylenene göre Almanyada ki bazı insigniaların kızaklarında gevşeme gibi bir problem varmış.Türkiye den ise böyle bir şikayat anlatılana göre gelmemiş.Açıkcası şuan için benim arabamın sunroof'un da herhangi bir problem yok.Sunroof'un kurçalanıpta bir yerlerinin gevşetilmesinden korkuyorum.Bu tip bir geri bildirimin sizde de olup olmadığını merak ediyorum.Bilgi verirseniz sevinirim.
    INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
    20" jant
    infinity
    DVD 800
    Sunroof
    Deri koltuk

Ynt: Almanyada yayınlanmış bildirime göre sunroof kızak kontrolu için geri çağırma

Yaptiklari tek sey, Sunroof'u acip kapatiyorlar, sonra aracin garanti kitapcigine veya kullanim kitapcigina bir sticker yapistiriyorlar ki yarin obur gun bir sikinti olursa mahkemeye vermesinler diye. bu konuda beni en az 15 defa aradilar.

Yorum

Ynt: Almanyada yayınlanmış bildirime göre sunroof kızak kontrolu için geri çağırma

Türkiye'den geri bildirim gitmemesi çok normal. Sebebine gelince bizim servislere göre her şey normal. Anormal bir durum yok. !!!
      Benim arabanında silecek problemi var. Millet yurtdışında barım barım bağırıyor. Benim 2 sene oldu hala çözüm bulacaklar.

Orjinal yazı sahibi: BDIN
      Merhaba Beyler;Bugün izmir Sürtaş'tan sunroof kızaklarının kontrolu için garanti kapsamında geri çağırma yaptılar.Söylenene göre Almanyada ki bazı insigniaların kızaklarında gevşeme gibi bir problem varmış.Türkiye den ise böyle bir şikayat anlatılana göre gelmemiş.Açıkcası şuan için benim arabamın sunroof'un da herhangi bir problem yok.Sunroof'un kurçalanıpta bir yerlerinin gevşetilmesinden korkuyorum.Bu tip bir geri bildirimin sizde de olup olmadığını merak ediyorum.Bilgi verirseniz sevinirim.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
        Yaptiklari tek sey, Sunroof'u acip kapatiyorlar, sonra aracin garanti kitapcigine veya kullanim kitapcigina bir sticker yapistiriyorlar ki yarin obur gun bir sikinti olursa mahkemeye vermesinler diye. bu konuda beni en az 15 defa aradilar.
        Bu sabah motor güncellemesi için Erpaş'taydım, ECM (motor-beyin) ve BCM (şasi-donanım) güncellemesi yapıldı (bana bu şekilde anlatıldı), motor sarsıntı önleme yazılımı yapılırken sunroof sıkışma fonksiyonu update'i + kontrolü ve sticker yapıştırdılar. Bunu da iş emrine yazdılar. 110 TL falan tutuyor iki güncelleme, garanti kapsamında ücretsiz yapıldı.

Yorum

Bu arada beni kimse aramadı, forumdaki bilgiler sayesinde haberdar oldum ve gittim.

Yorum

İşleniyor...
          X