Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İlk çalışmada stop etme sorunu..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İlk çalışmada stop etme sorunu..

Merhabalar herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum, 2010 model 1.6 t olan aracım bu sıralar ilk çalıştırmada motor ısınana kadar 1 kere stop ediyor calıstırıyorum 200 metre gidiyorum mesela saga dönüş kavşakta debrıyaja basıp duruyorum araç devri tutturamıyor ve stop ediyor ama motor ısınca herhangi bı sıkıntı kalmıyor ısındıktan sonra da mesela bı yerde durdum ıslerımı hallettım geri arabayı çalıştır dım motor tam sogumadan o zamanda sorun olmuyor yanı sıkıntı motor sogukken yaşanıyor bu arada araç LPG li landırenzo marka bu durum rahatsız etmeye başladı işten vakit bulup sanayiye de gıdemedım henüz bilgi verebilirsiniz çok sevinirim herkese iyi günler ..

Manifoldu bir kontrol ettirin derim. Kesin çözüm değil ama baktırmakta fayda var. Devir saati dalgalanma da yapıyor mu?
    InsigniaTEAM

Yorum

Araçta düzensiz bir hava girişi var.
      Lpg kaynaklı ama ustalar topu birbirine atacak, motorcu lpg den diyecek, lpg cide cide motordan diyecek. Allah yardımcın olsun.

Yorum

Tüp/benzin arasında geçiş mi yapamıyor acaba? Motoru kontrol edin hava kaçaklarına karşın, LPG kontrol ettirip, afr ayarı yaptırın.

Yorum

İşleniyor...
        X