Duyuru

Collapse
No announcement yet.

45bin bakım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 45bin bakım

Bahsi geçen bayi Arkas'dır.
    Söz konusu aracın 115 bin km'de olduğunu, ve 5.5 yıldan bu yana Arkas'dan başka bir servise girmediğini de ekleyeyim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
      Bahsi geçen bayi Arkas'dır.
      Söz konusu aracın 115 bin km'de olduğunu, ve 5.5 yıldan bu yana Arkas'dan başka bir servise girmediğini de ekleyeyim.
      Anladım, Ne güzel demişsiniz. 5.5 yıldan beri arkas'a gidiyorsunuz. Şayet opel servisleri bazında düşünürsek 5.5 yıl boyunca opel i olan bir araç sahibi tüm gereksinimlerini OPEL servislerinde (yetkili) yaptırması sizinle aynı konumda olmasını gerektirmez mi? Tüm opel servislerinin aynı iyi niyeti göstermesi gerekmez mi? demek ki böyle bir yetiye sahipler ama yapmıyorlar o zaman ben buradan şunu çıkarıyorum, biz Türkiye Yetkili OPEL Servisleri tarafından yapabilecekleri insiyatifler ve özel durumlar varken harbiden çok güzel bir şekilde kazıklanıyoruz. Ben de aracımın 60 bine kadar olan tüm bakımlarını yetkili servislerde yaptırdım en ufak bir sorun olduğunu düşündüğüm bir nokta olsa servise gittim, hatta size şöyle bir örnek daha vereyim, yağ ekletmek istediğim zamanlarda araca dosya açılıyor ve sizden yağ ile birlikte 100 - 150 TL civarlarında rakam alıyorlar, bir gün bursa dan geçerken servise girdim ve yine yağ eksilttiyse tamamlatalım dedim, usta bana şimdi yedek parça bölümüne git ordan yağı perakende al gel ben ekliyim diğer türlü dosya açmam gerekiyor ekstra para vermen gerekiyor. Evet bak bu benim açımdan bir iyiniyet. yani örneklerin sonu gelmiyor.

Siz şanslısınız güzel bir servisle ikili diyaloglarınız olmuş ve burada iş süreci biraz daha kişiselleşmiş, keşke tüm yetkili opel servisleri opel aracı olan insanlarla böyle olsa, bizim sizden bir farkımız yok bizde opel araç kullanıyoruz ve yetkili servise gidiyoruz

Yorum

Sizinle görüşlerimizin ayrıldığı herhangi bir nokta yok, söylediklerinize katılıyorum.
        Ben yukarıda "iyi niyet hikaye" şeklindeki bir ifadeye kendi deneyimimle yanıt verdim, o kadar.

Yorum

dun aracım bozuldu
          bugun aradılar 5 yas ındırımı ıscılıkde %25 ındırım var
          210.000 km bakımı
          ön fren dısk + balata
          fan da bır sıkıntı var 240 tl

toplam 1000 tl.
          arac astra h servıs odak...

Yorum

5 yaş indirimi %25 sadece işçilikte değil, parçada da olması lazım.

Yorum

İşleniyor...
            X