Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vites geçiş sorunu....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vites geçiş sorunu....

Arkadaşlar benim aracın vitesini 1 den 2 ye ve 2 den 3 e biraz hızlı geçirmeye çalıştığımda vites kolu titremeyle beraber hafif zorlanarak geçiyor, 1, 4, 5, 6. vites geçişlerinde böyle bir durum yokken 2 ve 3 de olması can sıkıcı bi durum nedeni ne olabilir sizce ?
    not: araç stop halindeyken hiç bi sorun yok...
    1.6 Turbo 170 hp cosmo insignia

Ynt: Vites geçiş sorunu....

baskı balatanızda hafif yaralanmalar olmuş olabilir muhtemelen ama aracın kaç binde olduğu ve şanzuman yağının ömrünün ne alemde olduğuda önemli şanzuman yağı ömrü 30 bin ile 40 bin arası değişiyor ama daha önce değiştirilmesindede fayda var...
    İlk tavsiyem debriyaj kavrama ve baskı balata kontrolü için serviste iyi bir ustanın tecrübeye çıkmasıdır...

Bu arada şimdi aracınız ile ilgili verdiğiniz bilgiye baktım zaten 30 bini devirmiş heralde şanzuman yağının değişmeside vites geçişlerini rahatlatacaktır...

Yorum

emre valla oto ustası gibi olmuşşun heeee kardeşim bilmediğin bişey yokmu senin
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
        emre valla oto ustası gibi olmuşşun heeee kardeşim bilmediğin bişey yokmu senin
        Emre abim bi konuya eğildiğim zaman hem en iyisi olacak hemde herşeyini bilmem gerekecek çok kötü bir huy belki ama bu sayede elimi attığım konularda baya geliştiriyorum kendimi bakalım bi arkadaşımla ilerde
        "exclusive garage" projemiz var motor & araba konusunda bakalım kısmet abi bildiklerimizi ticari yöndede yoğuralım biraz

Yorum

Sadece hızlı vites geçişlerin demi oluyor yoksa belli devir aralıkların damı oluyor ?

Birte Vites geçişlerinde cırtlama oluyormu ?

Araç Km ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            baskı balatanızda hafif yaralanmalar olmuş olabilir muhtemelen ama aracın kaç binde olduğu ve şanzuman yağının ömrünün ne alemde olduğuda önemli şanzuman yağı ömrü 30 bin ile 40 bin arası değişiyor ama daha önce değiştirilmesindede fayda var...
            İlk tavsiyem debriyaj kavrama ve baskı balata kontrolü için serviste iyi bir ustanın tecrübeye çıkmasıdır...

Bu arada şimdi aracınız ile ilgili verdiğiniz bilgiye baktım zaten 30 bini devirmiş heralde şanzuman yağının değişmeside vites geçişlerini rahatlatacaktır...
            Anladım kardeşim değerli bilgiler için teşekkürler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Sadece hızlı vites geçişlerin demi oluyor yoksa belli devir aralıkların damı oluyor ?

Birte Vites geçişlerinde cırtlama oluyormu ?

Araç Km ?

araç 30000 km de...
              vites geçişlerinde herhangibir ses olmuyor...
              sadece hızlı vites geçişlerinde sorun var...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxl3346
                Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

Anladım kardeşim değerli bilgiler için teşekkürler...
                Ne demek rica ederim

Yorum

İşleniyor...
                X