Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insigna direksiyon power sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insigna direksiyon power sorunu

arkadaşlar aracımı alalı henüz iki ay oldu aldıkdan 15 gün sonra yani 850 km'de iken direksiyon yolda giderken birden sertleşti aracımı hemen güvenli bir yere çektim ve kaputunu açıp hidrolik kontolü yaptım ancak tam ve eskik yoktu hemen yol asistanı aradım ve çekici yolladılar sonuç olarak aracım ankara opis servisine çekildi yapılan kontollerde pover arzalandıgını değişmesinin gerektiğini söylediler ancak parça ne ankarada nede türkiyedeki hiç bir servisde yokmuş almanyadan gelmesi gerektiğini ve azami 20 gün süreceğini söylediler mecbur kaldım ve aracı servise bıraktım yol asistan bana aracımın tamiri süresince dizel triptonik insigna tahsis etti sonuç olarak sıfır aracım 20 gün servisde beklemek şartıyla parçası gelerek garantiden tamir edildi .
    ancak sorun şuki böyle bir aracın parçası nasıl stoklarda bulunmaz teknik bir parçayı 20 gün beklemek çok saöma geldi opelin bu kadar duyarsız olabileceği aklıma gelmezdi tek sevindirici konu ise yol asistan hizmeti harika ve ilgili.
    UYARI : EĞER Kİ ARACINIZ ARZLANIRSA SAKIN ARACINIZI KENDİNİZ SERVİSE GÖTÜRMEYİN HEMEN YOL ASİTANI ARAYIN ONLAR ALSINLAR AKSİ HALDE KENDİNİZ GÖTÜRÜSENİZ ARACINIZIN UZUN SÜREN TAMİR ZAMANINDA SİZE ARAÇ VERMİYORLAR ANCAK YOL ASİTAN ARACINIZ ÇEKTİRİSE TAMİR SÜRESİ BOYUNCA ARAÇ ALABİLİYORSUNUZ.
    19 jant lastik spor yay haders eksoz zenon chip tuning 215 hb

Ynt: insigna direksiyon power sorunu

Öncelikle geçmiş olsun..

Bu tür kumanda yüzeyleri ile ilgili arızalar tehlikelidir.
    Süratli iken başınıza gelse daha büyük problemler olabilirdi.
    Allah korusun diyelim...

Araç 2 sene olmasına rağmen TR de yeni bir araç.Parça sıkıntısı her marka ve serviste oluyor.
    Önemli olan sorunu ne kadar kısa sürede çözdükleri.
    Aslında 20 gün kısa bir süre değil.Fakat bu süre içersinde size bir İnsignia vermeleri 10 üzerinden 10 olmuş.
    Ben artı bi 10 gün daha kullanırdım

Şaka bir yana geçmiş olsun diyelim..Sorununuz geçte olsa çözülmüş.
    Keyifli sürüşler.

Yorum

Geçmiş olsun. Nail kardeşimin dediği gibi "Parça sıkıntısı olabiliyor" Benim aracında bagajı arızalanmıştı. Bagaj uzaktan kumanda ile açılıyor, manuel olarak açılmıyordu. Bagaj kilidi 1 ayda geldi ve garanti kapsamında değiştirdiler. Sorunsuz sürüşler.

Yorum

walla dizel insignia vermelerine çok şaşırdım şaka gibi opel artık gelişiyor belli)) yani artık aracım bozulsun dizelinde tadına bakalım dicem nerdeyse
        2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

cok gecmiş olsun başka büyük bişey olmamış ya ona şükür etmek lazım
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

bana 2005 skoda verdiler adiler
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Gecmis olsun. Direksiyon ve fren gibi arızalar telafisi mümkün olmayan sonuclar dogurabilir. Son kullanıcı olarak bu konuda hidrolik yaglarına bakmaktan başka yapacagımız birşeyde yok. Allah bu tür arızalardan hepimizi korusun.

Yorum

hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler..

Yorum

geçmiş olsun....

Yorum

Eski aracımda benim de bu power bozulmuştu. Usta direksiyonu kesinlikle sonuna dayamamamı tavsiye etti. Power'ı en çok zorlayan bu dibe dayama durumuymuş. O günden beri dikkat ederim buna.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

direksiyonu tam sağa yada tam sola sonuna kadar çevirmek direksiyonla ilgili problem çıkmasına sebep oluyor, bu bütün araç modelleri için geçerli, bazen bende park ederken anlamadan direksiyonu tam kırıyorum ve küt diye bi ses geliyor, içim cız ediyor walla, bide parkettimizde direksiyonun düz olduğuna dikkat etmemiz gerek....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                        direksiyonu tam sağa yada tam sola sonuna kadar çevirmek direksiyonla ilgili problem çıkmasına sebep oluyor, bu bütün araç modelleri için geçerli, bazen bende park ederken anlamadan direksiyonu tam kırıyorum ve küt diye bi ses geliyor, içim cız ediyor walla, bide parkettimizde direksiyonun düz olduğuna dikkat etmemiz gerek....
                        O ses herhalde bi daha öyle yapmayalım diye
                        Benimde içim gidiyo.

Yorum

bende aracımı çok hasas kullanıyorum servis raporuna göre fabrika hatasıymış öyle söylediler allahdan süratli değildim birde süratli olsaydı sanırım felaket olurdu

Yorum

İşleniyor...
                          X