Duyuru

Collapse
No announcement yet.

30.000 Km bakımı ve güncel fiyatları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 30.000 Km bakımı ve güncel fiyatları

Çağrı, İlkinde 15.000 bakımını görememiştik

Bunu satıp 2.0 160 HP CDTI çok mantıklı değil artık. 2.0 Dizel yalan oldu bize...

Satacağım ve alacağım araba yakıt ve motor hariç tıpa tıp aynısı olacak.
    Bunu 55'e sat git 40-45 lira ver aynısının dizelini al çok mantıklı değil...

Orjinal yazı sahibi: cagri
    Orjinal yazı sahibi: mehmet
    Güncel 30.000 km bakımı yaptıran arkadaşlar,
    30.000 Km bakımı ile alakalı yapılan işlemler ve güncel fiyatlar konusunda bilgileri paylaşırsanız konu güncel kalır...

Evet bildiniz 30.000 km bakımı geldi
    2.kez? darısı 2.0 CDTI 160hp ile üçüncüsüne ihihi
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Araç 24.000 KM 2. yıl ve 30.000 KM bakımı Ankara Opel OPAK ta yapıldı,

Bujı+Yağ+Filtreler+Fren Hidroliği Değişimi + 30.000 KM kontrolleri

Fiyat : 570 TL

Ankara da araştırma yaptıktan sonra aldığım en uygun fiyattır, diğer servis fiyatlar 750 TL civarıydı.

Bilginize...

ORCA : OPC Line + FlexRide + DVD800 NAV + SunRoof + Spor Ort Deri Koltuklar +Infinity Sound System+19"Jant+SprintBooster+Cosmo 1.6 180 Hp

Yorum

Hocam şimdi OPAK ı aradım, 650 TL fiyat verdiler. Kullanılan yağda castrol 05-40 tam sentetik yağ imiş. 570 TL fiyatı tanıdık vasıtası ile mi aldınız acaba?

Yorum

slm ben de aracın 23.000 KM de 2. yas bakımını yaptırdım
          yag filitresı polen yağ değişimi ve . + acıklama olmazksızın -bujıler degıstı
          malıyet 594 TL
          Çorum Gıray
          ANLATILMAZ YAŞANIR.....

Yorum

Anladığım kadarı ile Ankara ve İstanbul dışındaki yerlerde bu iş daha ucuza çıkıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nuclearcodes
              Anladığım kadarı ile Ankara ve İstanbul dışındaki yerlerde bu iş daha ucuza çıkıyor
              Insignia'm olsun, bakım ücreti 50 tl pahalı bile olsa kalkar Ankara'ya veya İstanbul'a ötürürdüm bakım için.
              InsigniaTEAM

Yorum

Mekanik tamirat için dediğin doğru da, periodik bakım için pek emin değilim o konudan. Sonuçta uygulanan porsedür aynıdır. Eğer değilse de zaten orda büyük bi sıkıntı var demektir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nuclearcodes
                  Mekanik tamirat için dediğin doğru da, periodik bakım için pek emin değilim o konudan. Sonuçta uygulanan porsedür aynıdır. Eğer değilse de zaten orda büyük bi sıkıntı var demektir.
                  Çorum servisinden herşey beklenir detayları yakında paylaşıcam zaten
                  InsigniaTEAM

Yorum

garantisi dolan araçlar için özellikle bu periyodik bakımlar çok gereksiz pahalı şu dediğiniz parçaları özel bir opel servisinde maksimum 300 tl ye halledersiniz kalan para ilede 1 depo benzin alırsınız.ben 450 tl lik bakımı bazı bayiler 650 tl dedi özelde 200 tl ye hallettim.sonuçta değişen uyduruk 3 tane filtre ve yağ mekanik parça değişimi olsa düşünülebilir.
                    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

200 tl ye halledilen yerde de bence bi sakatlık olabilir. Araçlar 5 litre yağ alıyor. bu formda daha önce konuşuldu sanıyorum, herkes 0-40W Mabil1 tam sentetik yağ öneriyor. Onun fiyatıda sanayide bile 120 TL den az değil.

Yorum

zaten para tutan yağı gerisi uyduruk filtre işte bende yağ mobil 1 kullandım tam sentetik yağ 4.5 litre alıyor bu arada.polen filtresi ve hava filtresi değişmedi araç henüz 13.000 km olduğu için onlarda değişse 250 ancak tutuyordu.
                        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

shell 5/30 ultra / Tam sentetik yağ kolisi 288tl (72tl/4lt), kolide 4ltx4ad yağ var. 3 kişi birlikte alınsa adam başı 96tl eder ve çokta iyi bir yağı gayet uygun fiyata almış oluruz.

Düşünen varsa özelden bana haber versin , koli olarak satıldığından tek tek alım yapamıyorum. Mod olduğum forumda da bu şekilde alım yapıyoruz gayet uygun oluyor.

not: Herhangi bir kar amacı güdülmeden , reklam olmadan samimiyetle yazılmıştır.
                          Zamanı çabuk harcadım, şimdi o beni harcıyor...

Yorum

2. sene bakımı, 24000 KM de.

Ankara OPIS, yağ Mobil1 0-40W
                            Garantiden ön salıncak burçları değişti.

640 TL, Ufuk beye yardımlarından dolayı teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                            X