Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15.000 Km bakımı ve güncel fıyatları

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 15.000 Km bakımı ve güncel fıyatları

kardeşim emre öncelikle sana tş ederim elimizden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışıyoruz çok saol
    bu arada ömer arkadaşımda gelecek ona daha fazla ilgilencem ona göre saygılar mastertech gültekin

Yorum

abi bak böyle deyip beni şimartıyorsun, valla çok başını ağrıtırım şimdiden söyleyeyim de

Yorum

ne demek abı kac saat ugrastın bızım araba ıcın her zaman yanındayız abı ne olursa olsun ! ılgın ve yaptıkların ıcın tsk ederım...

Yorum

bugün odak ta ilk yıl bakımını yaptırdım burak bey sağolsun indirimde sağladı servis gerçekten çok profesyonel tebrik ediyorum tüm odak çalışanlarını tebrik ederim zaten gelen araç sayısından nasıl bir servis olduğu belli 2 katlı servisin tüm liftleri doluydu) bu arada erhanın KTN si ve montoya murat ordaydı montoya aynalari sinyalliye çeviriyordu))

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Beyler iyi günler.Antalyada en uygun hangi serviste bakım yaptırabiliriz.Birde benim araç daha 8000 km fakat 2. yıl bakımı geliyor ve garantiside bitmiş oluyor.acaba yetkili servise gitmesem mi özel servise gitsem antalyada güvenilir bir servis bildiği olan varmı
            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Benim aracında 15 bin km gelmek üzere fiyat hakkında bilgilendirme verirmisniz.bi de burak bey neler degisiyor aracta onları merak ediyorum...hatay iskenderun da bi tek bayi var mecbur orada yaptıracam veya özel servis öneriomusnuz
              Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hsynbz
                Benim aracında 15 bin km gelmek üzere fiyat hakkında bilgilendirme verirmisniz.bi de burak bey neler degisiyor aracta onları merak ediyorum...hatay iskenderun da bi tek bayi var mecbur orada yaptıracam veya özel servis öneriomusnuz
                Garanti süresince yetkili servise gidin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Dün Gedizler bana 15.000 veya 1 senelik bakım için 470 TL fiyat verdi..Nasıl,uygun mu? Gerçi Gedizler'in servisini hiç sevmiyorum çok dandik dün yağ ikazı için insan bi kaputu açar yağı kontrol eder onu bile yapmıyorlar.Debriyaj sıkıntısından gittiğimde şefin debriyaja basmadan kontağı çevirip bana akün mü bitmiş diye sorması ve 18 jantın debriyaj balatasına zararlı olabilecegini söylemesi hala gözümün önünden gitmedi maad

Yorum

iskenderun anılda kısmet olursa yarın yaptıracam bakımı 380 tl dediler pazarlık yaptım 300 indircem sanırım yarın dedaylı paylasırım
                    Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Tarih : 01.02.2012
                      Servis adı/şehir : Surtaş Otomotiv / Aydın
                      Araç : 2.0 CDTi 130 Beygir İnsignia
                      Yapılan işlemler/değişen parçalar : -
                      Ödenen ücret : 500 lira
                      İndirim : -
                      Ödeme şekli : Nakit

Yorum

Antalya GÜNLAS oto 15.12.2011 de 15000 km bakımı 367,- tl

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

20.02.2012 15.000 bin bakım Adana onatça 390 tl

Yorum

Bugum odak topkapıya 15000km bakımına gittim aracım 2.0 cdti 130hp.15000km bakımına 610TL lastikleri ön arka yer değiştirme için 25TL toplam 635TL ödedim.Ayrıca her zamanmı böyle bilmiyorum ama arabayı sabah 9:30 bıraktım 15:30da teslim aldım.6saat çok uzun bir süre.Ayrıca tam olarak nedenini anlamadım ama yakıt filtresindendir inşallah aracım ilk marşlarda daha gürültülü ve vuruntulu çalışmaya başladı sanki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mukavemet
                              Bugum odak topkapıya 15000km bakımına gittim aracım 2.0 cdti 130hp.15000km bakımına 610TL lastikleri ön arka yer değiştirme için 25TL toplam 635TL ödedim.Ayrıca her zamanmı böyle bilmiyorum ama arabayı sabah 9:30 bıraktım 15:30da teslim aldım.6saat çok uzun bir süre.Ayrıca tam olarak nedenini anlamadım ama yakıt filtresindendir inşallah aracım ilk marşlarda daha gürültülü ve vuruntulu çalışmaya başladı sanki
                              İnsignia larda yakın filitresi yok.Nedenini sormayın çünkü bende bilmiyorum. 15.000 bakımda motor hava filitreside değişmiyor.Yani vuruntunun filitreden olma ihtimalide yok.Vuruntu sebebi, yakıt oktanı veya bujilerdeki ateşlemenin iyi olmayışından oksijen sensörünün yanlış bilgi vermesi vs kaynaklanabilir.Yakın tüketiminde herhangi bir artma oldu mu peki?
                              INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
                              20" jant
                              infinity
                              DVD 800
                              Sunroof
                              Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BDIN
                                Orjinal yazı sahibi: mukavemet
                                İnsignia larda yakın filitresi yok.Nedenini sormayın çünkü bende bilmiyorum. 15.000 bakımda motor hava filitreside değişmiyor.Yani vuruntunun filitreden olma ihtimalide yok.Vuruntu sebebi, yakıt oktanı veya bujilerdeki ateşlemenin iyi olmayışından oksijen sensörünün yanlış bilgi vermesi vs kaynaklanabilir.Yakın tüketiminde herhangi bir artma oldu mu peki?
                                şu an için yakıt sarfiyatında bir artış yok ama yakıt filtresi değişmesinde olabilir demişti.Yarın faturaya bir daha ayrıntılı bakmam gerek demekki.Birde ilk çalıştırmadaki vuruntu biraz daha azaltı ama hala hissedilir derecede var.Akü zayıflamasından olabileceğini düşünüyorum.Çünkü camlar kapalıyken cam acma tuşlarını kapatmak için zorladığımda aracın farlarında zayıflama oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                                X