Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BASKI ? BALATA ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BASKI ? BALATA ?

Merhaba Arkadaslar
    aracımdan her yonuyle memnunum cok keyıflı / 2009 1.6 t cosmo) tek sorunum daha öncede konusunu acmıstım ,araç 180 bg yı hıssettırmıyor olması buarada debriyaj cok sert yanı trafıkte dur kalkta sol başparmagım uyuşuyor neredeyse
    tanıdıgım guvenılır opel ustası olmadıgı ıcın yarın sanayıye gıtmeden sızlerede soruyum ıstedım.. debriyajın sert olması çekişi etkilermi ? etkıler ıse yuzde olarak nekadar etkıler ? ve bu sorunu baskının degısımı ortadan kaldırırmı yoksa baskı + balatanın mı degısmesı gerekır sızce ?

Ynt: BASKI ? BALATA ?

Bizim araçların en büyük sıkıntısı kalkısdır yani 0-70e kadar pek hissetirmez 180 hp i genelde 3. vitesten sonra 180 hp i damarlarınızda hissedersiniz
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
      Bizim araçların en büyük sıkıntısı kalkısdır yani 0-70e kadar pek hissetirmez 180 hp i genelde 3. vitesten sonra 180 hp i damarlarınızda hissedersiniz
      sonuna kadar katılıyorum.
      1.6 TURBO 180 bg. The Roket

Yorum

Debriyaj pedalı yumuşak olan insigniaya rastlamadım henüz
        İNSİGNİA 1.6 TURBO

Yorum

PErformansı baskı balata doğrudan etkiler. İnsignia normalde serttir. Fakat, bu sertlik çok çok ciddi şekilde ise baskı balata ömrünü tamamlamış, bitmeye yakın halindedir. Ve performansı etkiler.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
          X