Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MAKYAJLI KASA İNSİGNİA 45.000 BAKIMI YARDIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• MAKYAJLI KASA İNSİGNİA 45.000 BAKIMI YARDIM

Merhaba Arkadaşlar,

Aracıma bakımı dışarıda yaptırmayı düşünüyorum.
    XHT motor kodu olan yeni 1.6SIDI motor olduğu için parça temini konusunda sıkıntı yaşamaktayım, nereden temin edebilirim.

Yağ olarak Astra J kasamda da kullandığım Mobil 1 0-40 ESP yağı düşünüyorum ne dersiniz.

Son olarak da fren balataları için baktığımda 16 - 17 jant yazıyor genelde benim aracımda 19'' jant var nereden temin edebilirim acaba.

Teşekkür ederim.
    2011 Opel Astra 1.4T Cosmo (Power Red) SATILDI

2013 Opel İnsignia 1.6T Cosmo AT Park&Go  19''Rim

Ynt: MAKYAJLI KASA İNSİGNİA 45.000 BAKIMI YARDIM

Siz istanbulda bulamıyorsanız, biz diyarbakırda ölelim Bildiğim kadarıyla fren balatalarında makyajlı-makyajsızlarda değişiklik yok, yağ da 5-30 kullanırsanız daha iyi olur bence
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

İnternet sitelerini tek tek gezdim genelde 16LET 14NET motor koduna göre parçalar var 16XHT rastlamadım henüz

Yorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orhanates
          Merhaba Arkadaşlar,

Aracıma bakımı dışarıda yaptırmayı düşünüyorum.
          XHT motor kodu olan yeni 1.6SIDI motor olduğu için parça temini konusunda sıkıntı yaşamaktayım, nereden temin edebilirim.

Yağ olarak Astra J kasamda da kullandığım Mobil 1 0-40 ESP yağı düşünüyorum ne dersiniz.

Son olarak da fren balataları için baktığımda 16 - 17 jant yazıyor genelde benim aracımda 19'' jant var nereden temin edebilirim acaba.

Teşekkür ederim.
          Balata boyutları aynıdır,diske göre değişir janta göre değişim sağlamaz sana bir numara vereceğim orjinal opel parçaları satmakta
          ismi enes atatürk oto sanayide ben yıllardır onunla çalışırım numarası : 0534 223 81 42 teamden oldugunu ve beni söyle yardımcı olacaktır.
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
          X