Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sanziman?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sanziman?

Selam 2.0 dizel insignia kullanıcısıyım sanziman da sıkıntım var. Acaba Ankarada bizim otomatik sanziman dan anlayan bu konuda tecrübeli olan önerebileceğiniz bir yer var mı? Bir çok sanziman ustasıyım diyen kişi gördüm daha kullanılan sanziman ismini bilmiyor.. onun için tecrübesi olan yada bilgisi olan bir yer önerirseniz çok sevinirim

Ynt: Sanziman?

Ankara'da şanzuman yaptırdık ama işletmeyi şahsen önermem Ödemeyi yapıp anahtarı aldıktan sonra daha kapıdan çıkmadan ilgi alakayı kestiler.
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hsarkin
      Selam 2.0 dizel insignia kullanıcısıyım sanziman da sıkıntım var. Acaba Ankarada bizim otomatik sanziman dan anlayan bu konuda tecrübeli olan önerebileceğiniz bir yer var mı? Bir çok sanziman ustasıyım diyen kişi gördüm daha kullanılan sanziman ismini bilmiyor.. onun için tecrübesi olan yada bilgisi olan bir yer önerirseniz çok sevinirim
      Opel gerçekte Zeki usta başvurun telefonla bilgi alın yardımcı olacağını dşüyorum
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

ne sıkıntınız var

Yorum

İşleniyor...
        X