Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fren balata?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• fren balata?

merhaba arkadaşlar 2012 model 1.4T astra j aracımın fren balataları bitmiş durumda değiştirmeyi düşünüyorum opelgm de delphi marka balata fiyat olarak uygun ama kullanışlımı bilmiyorum ses vs nedir durum kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim teşekkürler

Ynt: fren balata?

Bosch marka kullanın derim,iki insiniamdada kullandım mükemmeldi
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Emrah yalnızca GM kullandığım için diğerleri hakkında bilgim yok ancak Kadir diyorsa tamamdır...

Yorum

[quote=OGOKTAS ]
        Emrah yalnızca GM kullandığım için diğerleri hakkında bilgim yok ancak Kadir diyorsa tamamdır...
        [/quote
        Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS
        Özdemir Abi GM de biraz pahalı tabiki herzaman orjinal iyidir sonuçta orjinal ama muadilleride iş gördüğü için GM e gerek duymadım sanırım bende hem Kadir'in hemde ustanın tavsiyesine uyacagım teşekkürler

Yorum

Delphi çok gıcırtı yapıyor, almayın. Ben 1000 km kullanamadı gicirtidan...
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Emrah GM'yi mecburen kullandım zira önceki Astra'yı 27.000km'de sattım değişim zamanı gelmemişti, bu aracın balatası 13.000km önce değişmiş bir 30.000 kullanırız biz bunları yoksa Bosch marka algısı nedeniyle bencede mantıklı

Yorum

Özdemir Abi senin tabirinle marka algisi hep bir adim öndedir dedim ve Bosch ta karar kıldım yorum yapan herkese teşekkürler yer kalabaşlığı olmaması acisindan konu silinebilir saygilar

Yorum

Hayırlı olsun Emrah iyi yapmışsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS
                  Hayırlı olsun Emrah iyi yapmışsın
                  teşekkür ederim Abi

Yorum

İşleniyor...
                  X