Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BİR SORU.. bagaj kapagi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BİR SORU.. bagaj kapagi

Mrb Arkadaslar. 2009 edition kullanicisiyim bagaj kapagi sadece anahtardanmi aciliyo. Yani icerden acilmiyomu. Anlamadim gitti.
    GENARİLİN GEMİSİ

Ynt: BİR SORU.. bagaj kapagi

Merhaba, içeriden açılmaz, anahtardan ve bagajdaki düğmeden açılır. anlaşılan bir japon otomobilinden insignia'ya geçtiniz
    InsigniaTEAM

Yorum

Yok ya eskiden yeniye diyelim. Gorsadan insignaiaya gecis. Yani tekneden genarilin gemisine. Kumandadan tamamda. Disaridan elle acilmiyoki
      GENARİLİN GEMİSİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayrib
        Yok ya eskiden yeniye diyelim. Gorsadan insignaiaya gecis. Yani tekneden genarilin gemisine. Kumandadan tamamda. Disaridan elle acilmiyoki
        opel ambleminin bulunduğu krom çıtada opelin ambleminin alt içine doğru elinizi atın orada tuşu var, ama kilitlerin açık olması lazım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayrib
          Tuş oksitlenmiş olabilir;
          http://www.insigniateam.com/forum/in...4967#msg174967
          InsigniaTEAM

Yorum

Wv gurubumdaki gibi sürücü tarafında bagaj kapağını açmak için dügme yok maalesef.
            2015 BEYAZ 1.6 CDTI COSMO ACTIVE SELECT+STILL PAKET

Yorum

Avm lere girerken millet otomatik içerden açıyor benimkini güvenlki görevlileri açıyor keşke içeridende açılıyor olsaydı güZel olurdu be o kadar donanım varken bunun olmaması biraz tuhaf bir his

Yorum

Kullandığım şirket aracı Focus'ta da böyle bir buton yok ancak anahtar kontaktayken bagaj açma düğmesine iki kez bastığımda açılıyor, insignia da henüz denemedim kontakta takılıyken anahtardan bagaj açmayı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS
                  Kullandığım şirket aracı Focus'ta da böyle bir buton yok ancak anahtar kontaktayken bagaj açma düğmesine iki kez bastığımda açılıyor, insignia da henüz denemedim kontakta takılıyken anahtardan bagaj açmayı
                  Ben denedim olmuyor maalesef

Yorum

basılı tutunca oluyordu sanki ya? ben denemiştim bi kere sanki kontak açıkken

Yorum

Anahtarı kontaktan çıkarıp kumandadan açmak tek çare.. S&S de stop ettiğinde kontağı çıkartmadan açmayı denemedim onu deneyen var mı?

Ahh Sports Tourer ahhh Sürücü kapısında müthiş bir tuş vardı. Bagaj elektrikli kendi açılır kendi kapanır idi hatta ve hatta bagajı %50 yani yarıya kadar açma dahi var idi.

Neyse şimdiki küsmesin olanı da bozulur fln.. Genelde ah ettiğime başıma trajikomik vakalar gelmiştir.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Bu arada babamda opel combo araç vardı şirkette kullandığı. Anahtarı arabayı stop etmeden çıkarabiliyorduk Anahtarlıkta garaj anahtarıda takılı dururdu, arabayı stop etmeden garajı açabiliyorduk ihihi

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
                        X