Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia kitapçık ve kullanım kılavuzu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia kitapçık ve kullanım kılavuzu

Merhabalar;

2. El olarak aracımı alırken maalesef kitapçık ve kullanım kılavuzu yoktu, acaba nereden bulabilirim?

Ynt: İnsignia kitapçık ve kullanım kılavuzu

Pdf dosyasi var kitapcik yerine

Yada my opele uye al telefonuna programini indir aracin gecmisi gelecegi hakkinda bilgi alabilirsin ve kitapciginada ulasabilirsin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Pdf dosyasi var kitapcik yerine

Yada my opele uye al telefonuna programini indir aracin gecmisi gelecegi hakkinda bilgi alabilirsin ve kitapciginada ulasabilirsin
      Fatih abi araçla ilgili evrakları düzenli olarak saklamayı seviyorum. Her aracım için özel bir dosya oluşturup araçla ilgili tüm bakım, araca alınan ilave ürünlerin faturalarını hatta aldığım tüm yakıt fişlerini dahi düzenli olarak saklıyorum. Aracın orjinal çantası içerisinde kitapçıkları olmayınca rahatsız oldum rahatsızmıyım neyim Geçenlerde Odak'ta Çağrı'ya sormuştum maalesef yedek parça listesinde bulamamıştık. Bir kaç çıkmacıya da sordum ama maalesef bulamadım. Bulana kadar rahat yok bana

Yorum

My opel i telofa yuklersen aracın modelyılı ve tipini girerek kitapcigi tlf indirebilirsin.. her zaman yaninda olur..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
          My opel i telofa yuklersen aracın modelyılı ve tipini girerek kitapcigi tlf indirebilirsin.. her zaman yaninda olur..
          Sağolun, orjinal çanta ve içeriğini arıyorum

Yorum

opel servislerinde olması lazım illa ki ellerinde saklıyor olabilirler diye düşünüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ŞEKEROĞLU
              opel servislerinde olması lazım illa ki ellerinde saklıyor olabilirler diye düşünüyorum
              Teşekkürler Cumartesi günü Odak'a uğrayacağım tekrar bir sorarım

Yorum

Merhaba yeni baslik acmaya gerek yok sanirim. Bu basliktan devam edebilirim.
                Ben Norvec'te ikamet ettigim icin aracimin icinden cikan servis ve diger kitapciklar Norvecce. Bunlarin Turkceleri'ne ulasamadim. Aracim 2014 Country Tourer 2.0 Dizel 4x4
                Nisan'da Turkiye'de olacagim. Eger pdf lerine ulasamazsam servis servis gezmeyi deneyecegim ama Ankara'da birkac servis ile gorustum bana ellerinde olmadigini soylediler. Araciniz zor bulundugu icin bu kitapciklari bulmaniz cok zor dediler. My Opel uygulamam ise Norvecce. Yani ondan da bi hayir yok.
                Cozum onerisi olan arkadas var midir?
                Cok tesekkurler simdiden.

Yorum

https://www.opel.com.tr/content/dam/..._ocak_2015.pdf
                  Benim bildiğim kadarıyla tüm modellere tek kitapçık veriliyor, ama çok emin değilim tabii

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Tesekkur ederim, kitapcigi indirip inceleyecegim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                      https://www.opel.com.tr/content/dam/..._ocak_2015.pdf
                      Benim bildiğim kadarıyla tüm modellere tek kitapçık veriliyor, ama çok emin değilim tabii
                      Sedat hocam öyle galiba çünki bazen bende bakıyorum. Mesela ST, sedan lastik basınçları, ağırlık v.s falan aynı döküman içerisinde.
                      2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Opel kullanıcı el kitapları ile aracınızın kullanım detayları, motor yapısı ve bakım aralıkları gibi teknik özelliklerine hızlıca erişebilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
                        X