Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSİGNİA BALANS AYARI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İNSİGNİA BALANS AYARI

Slm aleyküm arkadaşlar hepinize bildiğiniz üzre kış geldi bende bugün aracıma kışlık lastiklerimi taktırdım ve ardından balans ayarı yaptıracaktım ki lastiği balans makinesine bağlayan arkadaşım birde baktı 245-45-18 jant ebatı için iç ve dış ayrı ayrı 110 ve 170 gr kurşun istedi neden bu kadar fazla kurşun istedi şaşırdık bizde araştırmadan yapmak istemedik bütün lastiklerde aynı sorun var.böyle bişey başından geçen varmı acaba diğer insignia lar nasıl yardımlarınızı acilen bekliyorum teşekkürler.

Ynt: İNSİGNİA BALANS AYARI

Aleyküm selam.Ya makine bozuk yada takarken salgılı takmıştır bu derece bozukluk olmaması lazım mantıklı değil.Ama tüm lastiklere aynı diyorsunuz hepsini salgılı takmıştır diyecem ama düşük ihtimal.İsterseniz bir başka lastikçide denetin birde makine ile alakalı olabilir.
    Tabi jantlarınızın düzgünlüğünden eminseniz.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

18" jant/lastiğe "benim" diyen balansçılar bile kolay ayar yapamıyorlar, eğer lastik/jantlarınızdan eminseniz sorun belli; balansçı.
      2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Bakalim arkadaslar dediğiniz gibi bide baska balansciya goturucem oyle deneyeyim bakalim

Yorum

İşleniyor...
        X